Red Tower
Wow! Wat een uitzicht. Om stil van te worden. Hotel Red Tower is nieuw opgenomen in ons product maar gaat al een tijdje mee. De ruime familiekamers zijn een leuk 'thuis' voor een vakantie met de kids. Lekker zwemmen in het zwembad, een dagje naar Nidri met de shuttlebus voor het zoeken naar een origineel souvenir. Er worden in Nidri ook diverse watersporten aangeboden. Huur eens een bootje en ga er zelf op uit!
Vergelijkbare reizen
Agnadi Suites
Ultiem genieten op een privé strand van alle rust en ruimte om je heen kan bij een verblijf in de sfeervolle en comfortabele Secrets Agnadi Suites. De ligging in de wijk Episcopos heeft het grote voordeel dat je in alle rust kunt ontspannen, maar ook zo het centrum van Nikiana in kunt lopen. Nikiana is een typisch klein Grieks dorpje met een aantal smalle zand- en kiezelstranden en een haventje met vissersbootjes en zeiljachten. Ook kun je hier prima terecht voor iets 'lekkers' bij één van de tavernes. Vooral de schotels met lamsvlees zijn hier erg goed! De gastvrije familie wil harmonie uitstralen en dat is tot in de suites zelf terug te vinden. Met oog voor detail, zoals een warme inrichting die is geïnspireerd op de Griekse natuur, ervaar je hier ruimte en rust. Liefhebbers kunnen tevens nog gebruik maken van de sauna of een lekkere massage. Tja, dat wordt zonder twijfel puur genieten. Maar pas op, want de kans bestaat dat je straks helemaal niet meer weg wilt bij Agnadi Suites! Even wat anders dan Lefkas? Ga dan een dagje naar Kefalonia. Dit eiland ligt ten zuiden van Lefkas en is goed te bereiken per boot. Je komt aan in het plaatsje Fiskardo. Dit havenplaatsje is gelegen in een groene omgeving. Het is leuk om hier rond te slenteren door de straatjes en natuurlijk kun je ook even een gezellig terras op zoeken.
Vanaf € 254.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Aliki
Hotel Aliki is een prachtig 4-sterren hotel dat onlangs volledig gerenoveerd is. Gelukkig is één ding hier ongewijzigd gebleven, namelijk de adembenemende uitzichten over zee en de nabij gelegen eilandjes. Vanaf je eigen zeezichtkamer kun je hierdoor na het wakker worden als het ware toch nog even verder dromen. Maar ook de ligging in de historische wijk Magemenou, aan de rand van de badplaats Nikiana, zorgt voor sprookjesachtige taferelen. De ruime kamers zijn netjes en modern ingericht, waarbij je zelf kunt kiezen of je uitkijkt op de verzorgde tuin of over de helderblauwe zee. Na een nachtrust in de comfortabele bedden, beginnen de dagen hier iedere morgen met een heerlijk ontbijtbuffet. Tussen de fleurige bloemen in de tuin kun je overdag heel goed ontspannen rondom het zwembad, waarbij wederom het uitzicht over zee je niet kan ontgaan. Het vriendelijke personeel staan altijd voor je klaar en geven je graag tips over de leukste plekjes in de omgeving. Niet zo verwonderlijk dus, dat de gasten van Hotel Aliki zeer tevreden zijn over hun zonvakantie in de sfeervolle hotel!
Vanaf € 214.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Orion
Hotel Orion is een fanastisch hotel! Het is heerlijk rustig gelegen waardoor je echt even lekker kan ontspannen en er helemaal uit bent. Vanuit dit hotel stap je zo het strand op, ideaal! Het gezellige complex heeft goed verzorgde ingerichte kamers. Tot rust komen zal dus zeker lukken hier! Liever wat actiever? Het centrum is vlak bij en ook de bushalte is bijna voor de deur. Wat wil je nog meer? Een heerlijk vakantieadres.
Vanaf € 469.00 | Meer informatie Boek reis |