Villa Kazazis

Welkom in Villa Kazazis. De appartementen zijn ruim en netjes ingericht en gelegen in een tuin met olijfbomen. Het is heerlijk bijkomen op je ligbedje onder de schaduw van deze eeuwenoude bomen die zorgen voor de authentieke Griekse sfeer. 's Middags even op je eigen terras uitgebreid lunchen of haal een broodje en een frappé bij de snackbar. De gemoedelijke sfeer maakt dat vele mensen hier jaar na jaar terugkeren en de vriendelijke eigenaren zullen ervoor zorgen dat het je aan niets ontbreekt.

Vanaf € 271,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aparthotel Odyssey

Aparthotel Odyssey
Sunweb Zomer

Wat een sfeervol adres is Aparthotel Odyssey! Niet alleen vanwege de perfecte ligging, maar ook zeker vanwege het mooie uitzicht. Je kijkt zo uit over de heuvels van het knusse en typisch Griekse plaatsje Agios Nikitas. De dag begint al goed met een lekker ontbijt en voor verkoeling zit je goed aan het zwembad. Uiteraard is een dagje strand ook geen slecht idee: je loopt zo het mooie zeewater tegemoet. Heerlijk om dit gelijk te combineren met een portie Gyros in een gezellige taverna, waarvan er hier enkele zeer gezellige van zijn te vinden. Fijne vakantie!

Vanaf € 224.00 Meer informatie Boek reis

Lefkas Blue Residence

Lefkas Blue Residence
TUI.nl

Dit is één van de best bewaarde geheimen van het mooie eiland Lefkas. Verscholen achter een brede groene haag, ligt het pareltje Lefkas Blue Residence. De ruime en luxe appartementen zijn heerlijk om uw welverdiende vakantie in door te brengen. Bij het zwembad komt u helemaal tot rust. Op de fiets kunt u naar Lefkas-stad om te shoppen of te dineren. Griekse bedrijvigheid in de wirwar van straatjes en kleurrijke huizen. Ook is het heerlijk om een dagje te vertoeven op 'Milos Beach', het strand in de plaats Agios Ioannis. Aan dit mooie strand staan enkele oude windmolens en de zee is hier indrukwekkend helder.

Vanaf € 525.00 Meer informatie Boek reis

Vliho Bay Suites en App.

Vliho Bay Suites en App.
Sunweb Zomer

Vliho Bay Suites en Appartementen geeft je een echt wow-gevoel. De groene hevels op de achtergrond en het uitzicht over de bij van Geni zijn adembenemend mooi; het zwembad lijkt haast te zijn omgeven door postcard. De vrolijk gekleurde, comfortabele en ruime appartementen & suites zijn van alle gemakken voorzien, wat je verblijf natuurlijk nóg aangenamer maakt. De ligging is heerlijk rustig, maar het strand, een supermarktje en verschillende eettentjes liggen allemaal op loopafstand. De dagen beginnen goed met een ontbijt in het naastgelegen gebouw en 's avonds is het mogelijk om rondom het zwembad de barbecue aan te steken.

Vanaf € 219.00 Meer informatie Boek reis