Villagio Maistro

Olijfbomen die aan het eind van de dag de warmte vasthouden. Krekels die rustig zingen op de achtergrond en een grote tuin met veel bloemen en bomen. In Villagio Maistro vind je alles voor een heerlijke vakantie met de hele familie. De accommodatie is kindvriendelijk met leuke speeltuinen en genoeg mogelijkheden om lekker te zwemmen. De faciliteiten zijn van goede kwaliteit. De kamers zijn volledig gerenoveerd en sfeervol ingericht. Je bent echt in Griekenland, in alle rust van het platteland, maar met Lefkas-stad binnen handbereik. Hier kan je heerlijk uit eten in één van de vele taverna's aan de haven. Verse visliefhebbers opgelet!

Vanaf € 266,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Valena

Valena
TUI.nl

Alles binnen handbereik. Lekker slapen in een ruim appartement. Valena ligt midden in het centrum dus je hebt dat ene leuke souvenir zo te pakken. Fijn uit eten op de boulevard van Nidri, dat is ook om de hoek. Er zijn veel restaurants dus dat wordt ienemienemutte. Zwemmen kun je bij Royal Nidri of Lefko. Straatje over lopen en je bent er. Daar kun je ook ontbijten of iets gaan drinken in de poolbar. Meer zin in het strand? Dan loop je een paar minuten de andere kant op en kom je op het kiezelstrand van Lefkas. Kalme zee, geniet van de zon. Bedjes en bootjes te huur. Fijne vakantie!

Vanaf € 288.00 Meer informatie Boek reis

Hotel en App. George

Hotel en App. George
Sunweb Zomer

Hotel en Appartementen George is gelegen in een rustige en groene omgeving. Het fijne complex is verzorgd en heeft al het vertier in de directe omgeving. Zo liggen zowel het centrum als het strand op loopafstand. Ideaal om zo centraal te verblijven, maar toch steeds terug te komen in deze oase van rust. De warme sfeer die je hier aantreft is als een magie; het is niet uit te leggen en je moet het eigenlijk gewoon zelf ervaren. De appartementen zijn verdeeld over drie gebouwen en zijn netjes ingericht. De witte en blauwe kleuren zorgen voor een typisch Grieks karakter. Alle appartementen hebben een eigen balkon met uitzicht over de bergen of op het zwembad. Een lekkere duik in het zwembad is dus zo gemaakt. Vervolgens kun je nog genieten en bijkleuren van de zon op het terras.

Vanaf € 399.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Porto Ligia

Hotel Porto Ligia
Sunweb Zomer

Hotel Porto Ligia: dichter bij het strand verblijven dan in dit idyllische hotel kan bijna niet! Hier hoef je niet te kiezen of je aan het zwembad of op het strand gaat liggen. Waar je ook gaat liggen, zowel het zwembad als de zee liggen op een paar stappen afstand. Deze plek is ideaal om tot rust te komen, maar toch met het gezellige centrum van Lygia op loopafstand. Op deze manier is een wandeling naar dit van oudsher zijnde vissersdorpje snel gemaakt. Logisch dus dat je hier ook uit meerdere goede vistrestaurantjes kunt kiezen. Trek er ook zeker eens op uit om meer van dit schitterende eiland te ontdekken, want dat is zeker meer dan de moeite waard!

Vanaf € 239.00 Meer informatie Boek reis