Hotel Pela

Hotel Pela is een eenvoudig authentiek hotel in een rustig, traditioneel en gemoedelijk dorpje. De eigenaren zullen je hartelijk ontvangen en ervoor zorgen dat je vakantie geheel naar wens zal verlopen. Wil je lekker rustig op het strand of aan het zwembad liggen met een goed boek? Of heerlijk eten bij het restaurant van Hotel Pela en 's avonds een wandeling maken? Dan is dit de juiste plek!

Vanaf € 214,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Malemi Organic

Hotel Malemi Organic
Sunweb Zomer

Het ecologische Hotel Malemi Organic is gelegen in het hart van Lesbos, op loopafstand van het schilderachtige vissersdorpje Skala Kalloni. Dit familiegerunde hotel, waarvan de naam is ontstaan uit de initialen van de dochters van eigenaar George, heeft als doel om je hier helemaal thuis te laten voelen. Een warm welkom is hier standaard inbegrepen! Daarnaast is er een privéstrand waar zonnebedjes en parasols vrij te gebruiken zijn zonder extra kosten. De stijlvolle kamers hebben een warme uitstraling en zijn voorzien van veel houten elementen. De bijbehorende tuin vol met (fruit)bomen hebben het grote voordeel dat je hier verse jam bij je ontbijtje krijgt. Maar er zijn nog veel meer soorten groenten en fruit die hier vers uit eigen tuin komen. Probeer ook zeker de eigen geperste olijfolie eens uit. Voor de kinderen zullen de diertjes een groots plezier zijn. Met onder meer geitjes, kippen en vogels kun je hiervoor een bezoekje brengen aan de bijbehorende boerderij. Voor ontspanning kun je ook terecht bij het zwembad, het kleine wellnesscenter, of door aan te schuiven in het restaurant van Hotel Malemi Organic.

Vanaf € 339.00 Meer informatie Boek reis

Kaloni Village****

Kaloni Village****
Kras.nl

Vakantie Griekenland met verblijf in een 4-sterren appartement o.b.v. logies en ontbijt

Vanaf € 358.00 Meer informatie Boek reis

App. Moon Garden

App. Moon Garden
Sunweb Zomer

Wow, wat een plaatje! Appartementen Moon Garden liggen er prachtig bij, met een landelijk uitzicht en een zeer aangename rust. En dan is er nog een onbetaalbaar uitzicht op het beroemde kasteel van Eftalou. Omgeven door olijf- en wijngaarden verblijf je hier midden in de prachtige natuur. Maar met een ligging aan de rand van het charmante centrum en het strand op loopafstand, zit je ook binnen een mum van tijd tussen de levendigheid. Ook erg fijn is dat Mirto en haar man George altijd voor je klaar staan, want zij willen niets liever dan alle gasten een onvergetelijk verblijf te laten beleven. De stijlvolle appartementen zijn voorzien van ene typisch Griekse bouwstijl, maar dan wel in een modern jasje zodat het van alle gemakken is voorzien. De appartementen hebben een idillische ligging, ze zijn omringt door natuur zoals de vele verschillende heerlijk geurende bloemen en een eigen moestuintje. ook is een plek om te barbequen of kun je heerlijk genieten van wat te eten en te drinken in de sfeervolle tuin.

Vanaf € 399.00 Meer informatie Boek reis