Studio's Afrodite
Gelegen tussen mooie groene heuvels ligt Appartementen Afrodite. Stratos en Maria (de eigenaren) geven je een warm welkom. Vaak worden de gasten al meteen uitgenodigd om deel te nemen aan de barbecue. Het appartement is rustig gelegen, maar wel in de buurt van de winkels en de supermarkt. Anaxos is een gezellig dorpje en ook dichtbij Petra wat je lopend kunt bereiken. 's Morgens kun je verse broodjes halen bij de bakker en 's avonds is het mogelijk om een lekkere cocktail te drinken bij de poolbar. Ook voor avonturiers heeft Lesbos veel te bieden. Het is een uitstekende manier om het achterland en het onontdekte deel van het eiland te zien. Een tocht door groene bossen, verlaten dorpjes, historische sites en mooie stranden. Dwars door gebergten en wijngaarden, het is een route die je zelf kunt samenstellen of met een gids. En natuurlijk kun je met de jeep ook de off road wegen in slaan, voor nog meer avontuur!
Vergelijkbare reizen
Nautilos (appartement)
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartement o.b.v. logies
| Vanaf € 304.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Sappho - halfpension
Appartementen Sappho ligt direct tegenover het vriendelijke Vatera strand; een ideale plek om heerlijk te genieten van een zonvakantie op Lesbos. Dit fijne strand, dat tevens is voorzien van de blauwe vlag, behoort tot de grootste en best gewaardeerde stranden van het hele eiland. De omgeving is lekker rustig en werkelijk prachtig; op de achtergrond bepalen groene bergen het decor. De fleurige entree van Appartementen Sappho is al een fijn begin. Daarnaast maakt de knusse sfeer het gevoel hier heel huiselijk. De kleine, maar prima kamers zijn allemaal voorzien van een balkon. Liefhebbers van heerlijk eten zitten goed in Taverna Neraida, waarbij vooral de visgerechten een echte specialiteit zijn. Ben je hier met kinderen, dan is er op het strand ook nog een klein speeltuintje te vinden.
| Vanaf € 319.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Belvedere
Hotel Belvedere is een aanrader als je houdt van rust, een uitzicht op zee en de prachtige omgeving van Eftalou. Het hotel is op een heuvel gelegen en geeft een mooi uitzicht over het landschap én de helderblauwe Egeïsche zee. De fijne, centrale locatie zorgt ervoor dat je na slechts vijf minuten lopen al op het strand staat. Als je nog een stukje door wandelt kom je aan in het centrum van Molivos, met haar gezellige tavernes en leuke barretjes. Alle kamers van Hotel Belvedere zijn onlangs gerenoveerd. Naast een elegante inrichting zijn ze ook allemaal voorzien van een eigen balkon of terras met tuin- of zeezicht. Driemaal per dag staat er een Amerikaans buffet voor je klaar in het restaurant, welke je via de marmeren trap bereikt. Met zowel een Griekse als een internationale keuken kun je alle kanten op. Ook is er aan de kinderen gedacht met speciale kids menu's en worden enkele gerechten vers voor je neus klaargemaakt door de kok. Aan vermaak is geen gebrek! En heerlijk zwembad met houten ligbedden en parasols, waarbij er voor de kinderen nog een apart zwembad is. Hier kun je even afkoelen of genieten van een frisdrankje aan de poolbar. Het nieuwe zwembad is juist weer de perfecte plek voor pure rust en ontspanning. Heb je nog energie over? Dan kun je gebruikmaken van de openlucht fitnessruimte, terwijl de kinderen fijn kunnen spelen in de speeltuin. 's Avonds zijn er regelmatig Griekse avond, waarbij het hele gezin vermaakt wordt met traditionele dans en muziek. Gegarandeerd een geslaagde zonvakantie voor jong en oud!
| Vanaf € 289.00 | Meer informatie Boek reis |

