8-daagse rondreis Bloemeneiland Madeira
Madeira staat ook wel bekend als het Bloemeneiland. De begroeiing is er subtropisch, exotisch, groen en kleurrijk. Maar we vinden op deze Portugese parel van een eiland ook vele charmante stadjes, authentieke dorpen, schitterende bergpieken, ruige zeekliffen en natuurlijke zwembaden. En we gaan er ook proeven van de beroemde Madeira wijn die op de eigen wijngaarden geproduceerd wordt. Een heerlijke reis vol ontdekkingen, vrije tijd én een aangenaam verblijf in een 4-sterrenhotel op loopafstand van het gezellige Funchal.
Vergelijkbare reizen
App. Quinta Santo Antonio da Serra - inclusief huurauto
In de prachtige omgeving van Santo da Serra vinden we deze kleine oase van rust: Appartementen Quinta Santo Antonio da Serra. We zijn blij dat we dit vakantieverblijf hebben gekozen, het is de ideale plek om tot rust te komen. Heerlijk relaxen op ons ligbedje terwijl we genieten van het prachtige uitzicht. Niet alleen de bosrijke omgeving is mooi, maar ons appartement ziet er ook goed uit. Het heeft een gezellige inrichting en ook vanaf hier kunnen we genieten van het mooie uitzicht. Door de rust en ruimte kunnen we echt even onthaasten van alles. Het centrum van Santo da Serra kun je per voet bereiken, maar met de inbegrepen huurauto kun je ook alle andere verborgen plekjes van Madeira ontdekken. Dit wordt een vakantie om nooit meer te vergeten! Santo da Serra en de omgeving is zo mooi, bijna sprookjesachtig! Hier ben je echt even weg van alles. Wil je even iets anders? Ga eens naar het plaatsje Santana. Een beetje toeristisch is dit plaatsje wel, want het wordt ook wel het mooiste dorp van Madeira genoemd. Het dorp staat vooral bekend om de casas de Colmo, de felgekleurde en driehoekige huisjes. Sommige worden nog bewoond, maar er zijn er ook een aantal die je kunt bezichtigen. Een bezoek aan het noorden van Madeira is in ieder geval aan te raden, maar sla dan in dat geval een bezoekje aan dit toeristische dorpje niet over!
| Vanaf € 329.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Quinta da Bela Vista
Het luxe en charmante boutique hotel Quinta da Bella Vista op het bloemeneiland Madeira is het ideale vakantieadres voor verliefde stellen; het ademt een en al romantiek. Alleen al het historische pand straalt een grandeur uit van jou heb ik dan en dan hebben we het nog niet eens gehad over het betoverend uitzicht en de omliggende botanische tuin.
| Vanaf € 659.00 | Meer informatie Boek reis |
VIDAMAR Resort Madeira
Modern, strak en bijzonder. Dat typeert de inrichting. In VIDAMAR Resort verblijf je in luxueuze kamers met een royaal balkon. Neem één van de twee panoramische liften en je komt aan bij het zwembad. Wat een fantastisch uitzicht over zee. VIDAMAR Resort weet te verrassen, zeker ook op het culinaire vlak. Dankzij het dine-around-concept dineer je Italiaans, Portugees, Japans of internationaal. En het grote en luxe spacentrum nodigt je uit om totaal tot rust te komen. Vakantie met een hoofdletter V!
| Vanaf € 826.00 | Meer informatie Boek reis |

