Estalagem do Vale (hotel)
Individuele vliegreis Portugal, Madeira inclusief huurauto, ontbijt en verblijf in 4-sterrenhotel Estalagem do Vale
Vergelijkbare reizen
Pestana Colombos
Salute! Proost op jullie eerste vakantiedag. Portugezen weten wel wat vakantie vieren is. Samen met je gezin ben je aangekomen in het paradijs. Pak je koffers uit en maak kennis met het Mediterrane buitenleven. Wat een prachtige kamers hebben ze hier en zuinig met de ruimte zijn ze niet geweest. Vanaf aankomst tot en met vertrek hoef je praktisch gezien nergens over na te denken, alleen hoe je je af en toe op een strandbedje wilt draaien. Alles is werkelijk inbegrepen; overheerlijke all-inclusive buffetten of kies je vanavond voor één van de à la carte restaurants?
| Vanaf € 997.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Vila Vicencia
Toen we aankwamen in Vila Vincencia werden we warm verwelkomd door de eigenaresse Gina. Er werd meteen een kan koffie voor ons gezet. Zo, eerst even bijkomen van de reis en genieten van de mooie omgeving. Want mooi is het hier zeker! Het hotel ligt verscholen achter een tuindeur in een tuin vol met bloemen. Gina vertelt ons over haar kleinschalige hotel. En daar worden we nog enthousiaster van. Het ziet er allemaal prachtig uit! Hoe we hier onze dag doorbrengen? Eerst heerlijk ontbijten in de serre of in de zon op het terras om vervolgens op een ligstoel neer te strijken en in alle stilte een boek te lezen. Op de achtergrond hoor je alleen de vogeltjes fluiten in de tuin. Hier komen we pas écht tot rust! Hotel Vila Vincencia ligt in het nieuwe centrum van Funchal. Eigenlijk is deze plaats de place-to-be op het eiland. Het heeft kronkelende steegjes met winkeltjes en van die kleine restaurantjes, welke later op de avond ook als bar dienen. Al met al is vooral de sfeer in de avond leuk, als je door de steegjes loopt en de Fado muziek hoort spelen uit de vele restaurantjes.
| Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
Savoy Calheta Beach
Een uitstekend strandhotel met vriendelijk personeel en een ontspannen sfeer. Het sprankelende zwembad en de zonnebedden eromheen vormen de perfecte omgeving om van een koele longdrink te genieten en rustig te lezen. Je kunt natuurlijk ook van de zon genieten op het enige gouden zandstrand van Madeira. Het hotel is direct gelegen aan het strand en de jachthaven oftewel de ideale locatie voor een heerlijke strandvakantie!
| Vanaf € 655.00 | Meer informatie Boek reis |


