Fly-drive Kleurrijk Madeira

Fly-drive Kleurrijk Madeira Deze prachtige fly-drive Kleurrijk Madeira laat u in 8 dagen kennismaken met prachtige tropische en subtropische bloemen en planten en het bergachtige landschap. Santana bekend om de typische ?Madeira huisjes? met rieten daken. Porto Moniz met een grillige kust met lavarotsen en natuurlijke zwembaden. En natuurlijk ook Funchal, de hoofdstad van Madeira, met ruime keuze aan activiteiten en talloze bezienswaardigheden. Een unieke en bijzondere fly-drive, speciaal voor u samengesteld. Ervaar zelf al het moois op Madeira met uw eigen huurauto! Hotels Tijdens de fly-drive Kleurrijk Madeira verblijft u 3-sterren accommodaties in een kamer die minimaal is voorzien van een badkamer met bad/douche en toilet. U verneemt ter plaatse welke accommodaties. Op veel bestemmingen kennen hotels/appartementen geen echte sterrenkwalificatie. Wij geven onze hotels/appartementen standaard 3 sterren maar het kan zijn, dat u verblijft in een hotel/ appartement die als 2 of 2,5* gekwalificeerd staat. Het bepalen van sterren is vaak afhankelijk van de faciliteiten. Veel hotel/appartementencomplexen hebben vaak niet meer faciliteiten dan een zwembad, receptie en een bar/restaurant. Uiteraard voldoen ook deze hotels/appartementen aan onze strenge eisen en wensen aan kwaliteit en service en weten wij zeker, dat onze klanten naar aller tevredenheid hun vakantie hier kunnen vieren. In sommige steden is het, net als in Nederland, gebruikelijk om betaald te parkeren. Verzorging U verblijft tijdens de fly-drive op basis van logies en ontbijt. Huurauto Dit Fly & Drive arrangement is standaard inclusief huurauto categorie A. Indien u categorie A boekt, krijgt u standaard een Hyundai Getz, 3 deurs of gelijkwaardig. U kunt tegen een meerprijs ook kiezen uit categorie B of C. Bij categorie B krijgt u een Renault Clio, 5 deurs, airco of gelijkwaardig. Bij type C krijgt u standaard een Ford Fiesta, 5 deurs, airco of gelijkwaardig. Bij aankomst ontvangt u van onze reisleiding de routebeschrijving naar uw accommodatie. U ontvangt uw huurauto op de luchthaven en levert de huurauto ook weer in op de luchthaven. De transfer naar en van uw accommodatie is niet inbegrepen. Zie het tabblad Huurauto voor de voorwaarden.

Vanaf € 549,00
 
 

Vergelijkbare reizen

The Cliff Bay Hotel

The Cliff Bay Hotel
DeJongIntra.nl

Uitstekend 5-sterrenhotel, misschien wel het beste hotel van Madeira met een heerlijke keuken (1 Michelin ster) en topservice, alles voor een ontspannende en luxe vakantie.

Vanaf € 102.00 Meer informatie Boek reis

8-daagse rondreis Bloemeneiland Madeira

8-daagse rondreis Bloemeneiland Madeira
TUI.nl

Madeira staat ook wel bekend als het Bloemeneiland. De begroeiing is er subtropisch, exotisch, groen en kleurrijk. Maar we vinden op deze Portugese parel van een eiland ook vele charmante stadjes, authentieke dorpen, schitterende bergpieken, ruige zeekliffen en natuurlijke zwembaden. En we gaan er ook proeven van de beroemde Madeira wijn die op de eigen wijngaarden geproduceerd wordt. Een heerlijke reis vol ontdekkingen, vrije tijd én een aangenaam verblijf in een 4-sterrenhotel op loopafstand van het gezellige Funchal.

Vanaf € 809.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Porto Mare

Hotel Porto Mare
DeJongIntra.nl

Uitstekend hotel, onderdeel van het Porto Mare Resort, direct aan zee temidden van 13,400 m² subtropische tuinen.

Vanaf € 799.00 Meer informatie Boek reis