Hotel Porto Mare
Uitstekend hotel, onderdeel van het Porto Mare Resort, direct aan zee temidden van 13,400 m² subtropische tuinen.
Vergelijkbare reizen
Hotel Moniz Sol
Individuele vliegreis Portugal, Madeira inclusief huurauto, ontbijt en verblijf in 4-sterren hotel Moniz Sol in Porto Moniz
Vanaf € 365.00 | Meer informatie Boek reis |
Fly-drive Quinta's van Madeira
Fly-drive Quinta's van Madeira Deze zeer bijzondere fly-drive neemt u mee naar schitterende plaatsen, prachtige natuur en originele accommodaties in Madeira. U verblijft in zogenoemde quinta?s, een landgoed of landhuis met unieke sfeer, maar bovenal met persoonlijke service en een uitstekende keuken. Een bijzondere manier van vakantie vieren! Hotels Tijdens de fly-drive Quinta's van Madeira verblijft u in de genoemde hotels (of gelijkwaardig) in een kamer die minimaal is voorzien van een badkamer met bad/douche en toilet. Op veel bestemmingen kennen hotels/appartementen geen echte sterrenkwalificatie. Wij geven onze hotels/appartementen standaard 3 sterren maar het kan zijn, dat u verblijft in een hotel/ appartement die als 2 of 2,5* gekwalificeerd staat. Het bepalen van sterren is vaak afhankelijk van de faciliteiten. Veel hotel/appartementencomplexen hebben vaak niet meer faciliteiten dan een zwembad, receptie en een bar/restaurant. Uiteraard voldoen ook deze hotels/appartementen aan onze strenge eisen en wensen aan kwaliteit en service en weten wij zeker, dat onze klanten naar aller tevredenheid hun vakantie hier kunnen vieren. In sommige steden is het, net als in Nederland, gebruikelijk om betaald te parkeren. Verzorging U verblijft tijdens de fly-drive op basis van logies en ontbijt. Huurauto Bij de 8-daagse fly-drive is 7x 24 uur autohuur cat. A (Hyundai Getz, 3-deurs of gelijkwaardig) inclusief verzekering inbegrepen. Tegen een meerprijs kunt u ook kiezen uit categorie B of C. Bij categorie B krijgt u een Renault Clio, 5-deurs met airco of gelijkwaardig. Bij type C krijgt u standaard een Ford Fiesta, 5-deurs met airco of gelijkwaardig. Zie het tabblad Huurauto voor de voorwaarden.
Vanaf € 699.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Madeira Centro
Hotel Madeira Centro is een luxueus hotel in het centrum van Benidorm. Met het Levante strand op 200m en het centrum op een paar stappen lopen heeft u alles binnen handbereik voor een onvergetelijk verblijf. En dat is niet alles, want het hotel zelf heeft ook het een en ander te bieden. Zo kunt u er gebruik maken van het buitenzwembad en openlucht jacuzzi en op-en-top relaxen in de wellness center. Hier vindt u een sauna, binnenzwembad, Turks stoombad, beautycenter en voor de actievelingen een fitness. Hotel Madeira Centro beschikt tevens over een modern buffetrestaurant met bar en terras en wat u beslist niet mag missen is een avondje in de Santa Cruz Pianobar. Deze bevindt zich op de hoogste etage (20e) en biedt behalve een aangename ambiance een mooi panorama over de omgeving van Benidorm.
Vanaf € 235.00 | Meer informatie Boek reis |