Oostelijke Middellandse Zee Cruise per Norwegian Jade
Een aaneenschakeling van culturele hoogtepunten, dat is een cruise door het Oostelijke Middellandse Zee gebied! Een regio die gekenmerkt wordt door vele pittoreske aanloophavens en een schat aan archeologische opgravingen. En cruisen is dé perfecte manier om in een relatief korte tijd kennis te maken met plaatsen die u altijd al had willen bezoeken. Het vaarprogramma van deze cruise met het comfortabele Norwegian Jade is werkelijk spectaculair. Na een bezoek aan Rome zetten we voet op Griekse bodem. Vanuit Piraeus brengt u vast en zeker een bezoek aan Athene. Vervolgens via Izmir naar Alexandrië in Egypte. Hier hebt u maar liefst 2 volle dagen de tijd! Boekt u een excursie naar Caïro of naar de Piramides van Gizeh? Vervolgens via Malta naar onze eindbestemming Barcelona. Wat een prachtreis!Andere cruises met het luxe Norwegian Jade: de 10-daagse Cruise Spanje, Marokko & Madeira en de 22-daagse Zuid-Europa Cruise XL!
Vergelijkbare reizen
Hotel Quinta da Serra
Individuele vliegreis Madeira inclusief huurauto, ontbijt en verblijf in 5-sterren hotel Quinta da Serra
Vanaf € 390.00 | Meer informatie Boek reis |
Raga Hotel
Zonvakantie Madeira - Raga Hotel**** Boek nu wel heel voordelig een zonvakantie naar Madeira en laat u betoveren door de schoonheid van dit bloemeneiland. Op dit exotische stukje Portugal sieren prachtige tropische en subtropische bloemen en planten het bergachtige landschap. Het binnenland is een waar wandelparadijs met vele goed onderhouden wandelroutes in een bosrijke omgeving met pittoreske dorpjes. De naam bloemeneiland is trouwens niet zomaar uit de lucht gegrepen. Het hele jaar bloeit hier namelijk onder invloed van het gunstige klimaat een uitbundige bloemenpracht. Hoogtepunt van het jaar is het beroemde ?Flowerfestival? dat elk jaar in april/mei wordt gehouden. Maar ook wanneer u gewoon in alle rust wilt genieten van de zon is Madeira een heerlijk eiland. U vindt hier weliswaar niet veel stranden, maar dat gemis wordt ruimschoots gecompenseerd door de zwembaden bij de hotels. Ook de golfliefhebber kan zich op Madeira naar hartenlust uitleven. De 27-holes golfbaan Santo da Serra geldt onder kenners als een van de spectaculairste in Europa en wordt gekenmerkt door prachtige vergezichten. Boek nu uw vakantie Madeira en ontdek deze schitterende ?drijvende tuin? in de Atlantische Oceaan! Naar Madeira gaat u niet voor het strand, alhoewel er wel twee (opgespoten) zandstranden zijn en een paar mooie kiezelstranden, waaronder in Funchal. Op diverse plaatsen en ook bij een aantal hotels zijn er rotsplateaus met ligbedden en toegankelijkheid tot de zee. Lekker zonnen kunt u natuurlijk ook op een ligbedje naast het zwembad van uw accommodatie. Bent u toch op zoek naar echt lange zandstranden? Op ca. 2,5 uur varen ligt het eiland Porto Santo met prachtige stranden. Een leuke dagtrip. Dat wordt lekker vakantievieren op Madeira.
Vanaf € 440.00 | Meer informatie Boek reis |
Zuid-Europa cruise - MS Marco Polo***+
INTRODUCTIE-AANBIEDING! Dankzij onze nieuwe samenwerking met de Engelse rederij Cruise & Maritime hebben wij het MS Marco Polo***+ opnieuw in ons programma. De kleinschaligheid en de persoonlijke sfeer aan boord maakt cruisen met dit schip zó uniek. Bovendien zijn de maaltijden aan boord van topkwaliteit! Ter introductie lanceren wij hierbij een schitterende cruise naar Spanje, Marokko, de Canarische Eilanden en Madeira! En wie wil dat nu niet, de temperatuur zakt hier namelijk zelden onder de 20 graden! Vliegreis van en naar Londen is vanzelfsprekend inbegrepen, bovendien hebben wij een uitgebreide stadstour door de `Big-Ben stad` voor u op het programma staan. Wat kan cruisen toch heerlijk relaxt (én voordelig!) zijn? Maar let op: er is alléén vertrek op 12 april en het aantal plaatsen is beperkt dus snel reageren is noodzakelijk!Frans Normandië & Kanaaleilanden Cruise met het MS Marco PoloSpanje, Portugal & Marokko Cruise met het MS Marco Polo
Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |