The Lince

Zonvakantie Madeira - The Lince **** Tijdens uw verblijf in het moderne 4-sterren hotel The Lince zal het u aan niets ontbreken. Deze prachtige accommodatie beschikt niet alleen over ruime, lichte kamers en een heerlijk restaurant, u geniet in The Lince op het dakterras aan het zwembad van de zonovergoten dagen en het prachtige uitzicht over de Atlantische oceaan. In de omgeving zijn diverse eetgelegenheden en vanuit The Lince bezoekt u het indrukwekkende centrum van Funchal gemakkelijk. Bom feradio, fijne vakantie! Laat u betoveren door de schoonheid van het bloemeneiland Madeira. Op dit exotische stukje Portugal sieren prachtige tropische en subtropische bloemen en planten het bergachtige landschap. Het binnenland is een waar wandelparadijs met vele goed onderhouden wandelroutes in een bosrijke omgeving met pittoreske dorpjes. De naam bloemeneiland is trouwens niet zomaar uit de lucht gegrepen. Het hele jaar bloeit hier namelijk onder invloed van het gunstige klimaat een uitbundige bloemenpracht. Hoogtepunt van het jaar is het beroemde ?Flowerfestival? dat elk jaar in april/mei wordt gehouden. Maar ook wanneer u gewoon in alle rust wilt genieten van de zon is Madeira een heerlijk eiland. U vindt hier weliswaar niet veel stranden, maar dat gemis wordt ruimschoots gecompenseerd door de zwembaden bij de hotels. Ook de golfliefhebber kan zich op Madeira naar hartenlust uitleven. De 27-holes golfbaan Santo da Serra geldt onder kenners als een van de spectaculairste in Europa en wordt gekenmerkt door prachtige vergezichten. Boek nu uw vakantie Madeira en ontdek deze schitterende ?drijvende tuin? in de Atlantische Oceaan! Naar Madeira gaat u niet voor het strand, alhoewel er wel twee (opgespoten) zandstranden zijn en een paar mooie kiezelstranden, waaronder in Funchal. Op diverse plaatsen en ook bij een aantal hotels zijn er rotsplateaus met ligbedden en toegankelijkheid tot de zee. Lekker zonnen kunt u natuurlijk ook op een ligbedje naast het zwembad van uw accommodatie. Bent u toch op zoek naar echt lange zandstranden? Op ca. 2,5 uur varen ligt het eiland Porto Santo met prachtige stranden. Een leuke dagtrip. Dat wordt lekker vakantievieren op Madeira!

Vanaf € 476,90
 
 

Vergelijkbare reizen

Alto Lido

Alto Lido
TUI.nl

Midden in het recreatieve hart van Funchal ligt Alto Lido. Op zoek naar winkeltjes, verschillende restaurantjes, gezellige barretjes? Loop de deur uit en je vindt het hier allemaal. Of neem de bus naar het historische centrum, met zijn gezellige pleinen en authentieke huizen. Na een dag in het altijd levendige Funchal, kom je tot rust op je zonnige balkon. Of geniet je nog even van de laatste zonnenstralen op een ligbed aan het zwembad. Dat is echt vakantie!

Vanaf € 398.00 Meer informatie Boek reis

Overwinteren Madeira - Terrace Mar Suite

Overwinteren Madeira - Terrace Mar Suite
Kras.nl

Het subtropische eiland Madeira, gelegen in de Atlantische Oceaan, is één van de mooiste vakantiebestemmingen in Europa. Het hele jaar door zorgt een mild klimaat voor een uitbundige, weelderige natuur met de mooiste bloemen en planten. De hoogste tijd om kennis te maken met deze 'Parel van de Atlantische Oceaan'! Vult u uw vakantie helemaal naar eigen wens in: zwemmen, fietsen, per bus het eiland over om leuke dorpjes te verkennen, lekker eten, wandelen en uitgaan! U kunt vooraf ook autohuur bijboeken of kiezen voor een afwisselend excursie- of wandelpakket! Madeira is een prima vakantie-eiland met ongekende mogelijkheden!

Vanaf € 709.00 Meer informatie Boek reis

Savoy Saccharum Resort & Spa

Savoy Saccharum Resort & Spa
Stip Reizen

Zonvakantie Madeira - Savoy Saccharum Resort & Spa***** Boek nu wel heel voordelig een zonvakantie naar Madeira en laat u betoveren door de schoonheid van dit bloemeneiland. Op dit exotische stukje Portugal sieren prachtige tropische en subtropische bloemen en planten het bergachtige landschap. Het binnenland is een waar wandelparadijs met vele goed onderhouden wandelroutes in een bosrijke omgeving met pittoreske dorpjes. De naam bloemeneiland is trouwens niet zomaar uit de lucht gegrepen. Het hele jaar bloeit hier namelijk onder invloed van het gunstige klimaat een uitbundige bloemenpracht. Hoogtepunt van het jaar is het beroemde ?Flowerfestival? dat elk jaar in april/mei wordt gehouden. Maar ook wanneer u gewoon in alle rust wilt genieten van de zon is Madeira een heerlijk eiland. U vindt hier weliswaar niet veel stranden, maar dat gemis wordt ruimschoots gecompenseerd door de zwembaden bij de hotels. Ook de golfliefhebber kan zich op Madeira naar hartenlust uitleven. De 27-holes golfbaan Santo da Serra geldt onder kenners als een van de spectaculairste in Europa en wordt gekenmerkt door prachtige vergezichten. Boek nu uw vakantie Madeira en ontdek deze schitterende ?drijvende tuin? in de Atlantische Oceaan! Naar Madeira gaat u niet voor het strand, alhoewel er wel twee (opgespoten) zandstranden zijn en een paar mooie kiezelstranden, waaronder in Funchal. Op diverse plaatsen en ook bij een aantal hotels zijn er rotsplateaus met ligbedden en toegankelijkheid tot de zee. Lekker zonnen kunt u natuurlijk ook op een ligbedje naast het zwembad van uw accommodatie. Bent u toch op zoek naar echt lange zandstranden? Op ca. 2,5 uur varen ligt het eiland Porto Santo met prachtige stranden. Een leuke dagtrip. Dat wordt lekker vakantievieren op Madeira.

Vanaf € 414.00 Meer informatie Boek reis