The Vine
Wie houdt van moderne, frisse en strakke interieurs, kiest voor deze design accommodatie. Het luxueuze The Vine hotel ligt midden in het historische centrum van Funchal. En boven op het 'Dolce Vita' winkelcentrum, met meer dan zeventig winkels. Dit trendy en hippe hotel is door een internationale toparchitect ontworpen en de ruime en luxe kamers zijn door een Portugese designer ingericht. Vanaf het dakterras heb je prachtig uitzicht over Funchal en in de bar geniet je van cocktails en snacks. Het restaurant wordt gerund door een uitstekende chef-kok. Hij en zijn team maken heerlijke Franse en Portugese gerechten, die met regionale producten worden bereid. Vergeet niet een massage of een andere behandeling te boeken in het luxe wellness center. Je zult als herboren terug komen!
Vergelijkbare reizen
Hotel Golden Residence
Prachtig gelegen, modern hotel nabij het Formosastrand. Ideaal uitgangspunt voor een relaxte vakantie vol zon, cultuur en natuur.
| Vanaf € 428.00 | Meer informatie Boek reis |
Pestana Porto Santo
Als je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wilt, kies dan voor deze vakantie. Dit is het beste van het beste. Het luxe resort wordt omgeven door een 30.000 m2 grote subtropische tuin. Dankzij z'n fantastische ligging aan het 9 kilometer lange goudkleurige zandstrand, is het moderne Pestana Porto Santo een aanrader van formaat! Het stadje Vila Baleira en Porto Santo Golf Course liggen op slechts 5 minuutjes rijden.
| Vanaf € 841.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Fourviews Monumental Lido - halfpension
Aparthotel Fourviews Monumental Lido is een prachtig viersterrencomplex midden in de wijk Lido, waar de vele restaurants, barretjes en winkels zorgen voor een levendige sfeer. Door het steile landschap is dit complex gebouwd op verschillende niveaus. De ruime kamers zijn modern en comfortabel ingericht, zodat je s 'morgens uitgerust wakker wordt. Ze beschikken allemaal over een balkon; sommigen met uitzicht op zee en anderen met uitzicht op het bergachtige binnenland. Het hotel beschikt over een restaurant waar zowel nationale als internationale lekkernijen geserveerd worden. Met een animatieprogramma, een speeltuin en een kinderbad kun je gerust zeggen dat dit een kindvriendelijke accommodatie is. Maar geen zorgen, want ook als je te groot bent voor het kinderbad kun je je vlinderslag slaan in het grote zwembad. Ontspannen kan het beste in het wellnesscenter.
| Vanaf € 494.00 | Meer informatie Boek reis |


