Almudaina
Met het zand nog tussen je tenen loop je na een dag vol zon, zee en strand weer terug naar hotel Almudaina. Je laat de zee achter en struint het historische centrum van Palma de Mallorca weer in. Het hotel ligt op loopafstand van vele bezienswaardigheden. Bezoek bijvoorbeeld de kathedraal van Mallorca, La Seu. Bewonder hier de onvoltooide doornenkroon van Gaudí. Hotel Almudaina beschikt over ruime, lichte en eigentijdse hotelkamers en sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op de baai en de kathedraal. Ook vanaf de sky area kijk je uit over de stad en op de haven. Onder het genot van je door de barman geshakete cocktail in de lounge werp je een blik op dit indrukwekkende uitzicht.
Vergelijkbare reizen
ClubResort Palma Bay
Midden in El Arenal. Strand, leuke winkeltjes en gezellige uitgaansgelegenheden op loopafstand. De vakantiepret kan beginnen! Na een heerlijke vakantiedag wandel je door de schaduwrijke palmentuin naar je kamer. Verwacht hier geen trendy en mooie kamers; Clubresort Palma Bay is verouderd en de kamers zijn zeer eenvoudig. Het eten van de All Inclusive is ook niet van hoogstaande kwaliteit. Maar is luxe voor jou geen prioriteit en kies je je vakantieadres vooral vanwege de locatie, dan ben je bij Clubresort Palma Bay aan het juiste adres. Bienvenido op Mallorca!
Vanaf € 623.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Middellandse zee met Palma de Mallorca
Per Norwegian Spirit naar de Middellandse zee. O.a. Italië, Frankrijk en Palma de Mallorca
Vanaf € 1,204.00 | Meer informatie Boek reis |
Primasol Cala d'Or Gardens
Hotel Primasol Cala d'Or Gardens is een goed all inclusive hotel, vlak bij het Cala Egos strand. Dit complex is prachtig aangelegd met midden in een enorm zwembad omringd door grote palmbomen en andere exotisch planten. Het hart van de kids zal echter gestolen worden door het fantastische splashpark, met splashfactor 5. De kids kunnen hier lekker de hele dag rondspetteren. Geniet verder van de goede service en uitstekende sfeer op dit complex.
Vanaf € 681.00 | Meer informatie Boek reis |