Aparthotel Zafiro Mallorca (voorheen Viva)
Aparthotel Zafiro Mallorca is een fantastisch hotel met vele faciliteiten voor geweldige vakantie. Wat dacht je van een prachtige tuin met fijne ligbedden, een spa waar je kunt genieten van een heerlijke massage en een goed buffetrestaurant? De appartementen van Aparthotel Zafiro Mallorca zijn erg mooi ingericht. Verblijf je in een premium appartement, dan heb je een privé-tuintje. Voor een frisse duik is er een mooi, groot zwembad, waar iedereen van een heerlijke vakantiedag kan genieten. Ben je op zoek naar wat rust, ga dan naar het zwembad voor volwassenen. Hier kun je lekker ontspannen een boekje lezen en heerlijk luieren in de zon. Kinderen kunnen hun hart ophalen in dit ontzettende leuke aparthotel: voor hen is er een zwembad met een piratenboot, waar ze vanaf kunnen glijden via verschillende glijbanen. En na het zwemmen, hoeven ze zich zeker niet te vervelen, want bijna de hele dag staat er een enthousiast animatieteam voor hen klaar!
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Roc Continental Park
Aparthotel Roc Continental Park ligt in het rustige Playa de Muro, vlak bij het prachtige strand en het schitterende natuurpark Albufera. De hotelkamers en appartementen zijn ruim en van airconditioning voorzien. Je verblijft hier op basis van all inclusive, dit betekent dat je de hele dag keuze hebt uit lekkere hapjes en verfrissende drankjes. Op het terras bij het zwembad kun je de hele dag heerlijk genieten van het Spaanse zonnetje. Wie geen zin heeft om te luieren kan mee doen met één van de leuke activiteiten die georganiseerd worden door het animatieteam. De kinderen zullen zich hier ook zeker niet vervelen in de speeltuin of miniclub!
Vanaf € 374.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Calimera Es Talaial
Calimera Es Talaial ligt op steenworp afstand van het strand en niet ver van diverse winkeltjes. Het heeft vele faciliteiten waaronder meerdere sportmogelijkheden en leuke activiteiten voor kinderen van alle leeftijden. De ruime, mooie studios van Aparthotel Calimera Es Talaial zijn ingericht met lichte meubels, wat zorgt voor een rustige sfeer. Voor een frisse duik zijn er meerdere zwembaden en om heerlijk te ontspannen is er een spa compleet met sauna, Turks bad, ijsdouche en relax ruimte. De snackbar zorgt voor smakelijke snacks en fleurige cocktails en 's avonds staat er een heerlijk buffet voor je klaar in het restaurant. Voor kinderen is een vakantie in dit aparthotel een feestje! Er is een fantastisch kinderzwembad met glijbanen en 'waterval-palmbomen' voor uren waterpret en een speeltuintje waar zij lekker in het zand kunnen spelen. Ook kunnen zij gemakkelijk vriendjes maken tijdens leuke spellen bij de mini-club.
Vanaf € 789.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Ola El Vistamar
Comfort en charme vormen de ideale combinatie voor jouw vakantie! Dit hotel is geheel in Mediterraanse stijl gebouwd en ligt in het pittoreske plaatsje Porto Colom. Het strand ligt op circa 800 meter afstand. De grotere plaats Cala d'Or ligt ongeveer 6 kilometer verderop. Er is een gratis shuttleservice naar het strand en het centrum van Porto Colom. Dit hotel biedt een scala aan faciliteiten. Voor een beetje ontspanning kun je een bezoekje brengen aan het Turks bad, verwarmd binnenzwembad of sauna. Sportievelingen kunnen terecht bij de fitness, tennisbanen of minigolfbanen. Genieten van een drankje of hapje kun je in het restaurant of een van de bars van het hotel doen. Tevens worden er diverse activiteiten georganiseerd. Let op: In dit hotel zijn geen kinderen toegestaan en het hotel bestaat uit drie gebouwen. In het hoofdgebouw bevinden zich de receptie en de lounge bar. Het restaurant bevindt zich in het bijgebouw aan de overkant en bij het bijgebouw naast het hoofdgebouw bevindt zich het zwembad, het binnenzwembad en de bar.
Vanaf € 509.00 | Meer informatie Boek reis |