Aparthotel Zafiro Mallorca (voorheen Viva) - All inclusive

Aparthotel Zafiro Mallorca & Spa is een fantastisch hotel met vele faciliteiten voor geweldige vakantie. Wat dacht je van een prachtige tuin met fijne ligbedden, een spa waar je kunt genieten van een heerlijke massage en een goed buffetrestaurant? De appartementen van Aparthotel Zafiro Mallorca & Spa zijn erg mooi ingericht. Verblijf je in een premium appartement, dan heb je een privé-tuintje. Voor een frisse duik is er een mooi, groot zwembad, waar iedereen van een heerlijke vakantiedag kan genieten. Ben je op zoek naar wat rust, ga dan naar het zwembad voor volwassenen. Hier kun je lekker ontspannen een boekje lezen en heerlijk luieren in de zon. Kinderen kunnen hun hart ophalen in dit ontzettende leuke aparthotel: voor hen is er een zwembad met een piratenboot, waar ze vanaf kunnen glijden via verschillende glijbanen. En na het zwemmen, hoeven ze zich zeker niet te vervelen, want bijna de hele dag staat er een enthousiast animatieteam voor hen klaar!

Vanaf € 744,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Cala d'Or Playa

Cala d'Or Playa
Stip Reizen

Zonvakantie Mallorca - Cala d'Or Playa *** Cala d?Or Playa is een fraai appartementencomplex in een rustige omgeving. Het is heerlijk ontspannen bij het zwembad en in de directe omgeving vindt u al snel leuke winkels en sfeervolle restaurants. Cala d?Or Playa is ideaal voor families met kinderen! Ideaal met ruime appartementen, het geweldige Splash Park voor de kids en de grote speeltuin! Mallorca is het grootste eiland van de Balearen. Met de prachtige natuur, het aantrekkelijke klimaat en fijne cultuur werkt Mallorca als een magneet voor toeristen over de hele wereld. In het zuidoosten ligt het gezellige dorpje Cala d'Or. Het is een romantisch mediterraan dorpje waar u op allerlei manieren heerlijk van uw zonvakantie kunt genieten. In het centrum bevinden zich vele verschillende restaurants, tientallen barretjes en discotheken en vele winkels. Cala d'Or is bekend om haar acht baaien. De twee grootste, Cala d'Or en Cala Gran, zijn een zwemparadijs voor de toeristen. Cala d?or staat garant voor een heerlijke zonvakantie!

Vanaf € 503.00 Meer informatie Boek reis

Hotel H10 Punta Negra

Hotel H10 Punta Negra
Sunweb Zomer

Hotel H10 Punta Negra ligt op een unieke locatie: op een schiereiland met veel groen en het strand binnen handbereik. Het heeft goede restaurants, mooi ingerichte kamers, een zwembad voor een frisse duik en een zonneterras dat omgeven is door pijnbomen. De kamers zijn netjes ingericht en van alle gemakken voorzien. Wil je extra tot rust komen, dan kun je een bezoek brengen aan de spa. Kortom, in dit hotel kun je heerlijk genieten van een luxe vakantie!

Vanaf € 819.00 Meer informatie Boek reis

Vell Marí Hotel & Resort

Vell Marí Hotel & Resort
Sunweb Zomer

Vell Marí Hotel & Resort ligt in een prachtige, groene omgeving. Het mooie, witte zandstrand Bauló bevindt zich op ongeveer 700 meter afstand van dit selections hotel. Een middagje uit de zon? Leuke winkels en gezellige restaurants vind je in de directe omgeving. Het resort beschikt over een prachtig zwembad met zonneterras en een splashpool voor kleine reizigers. Voor nog meer speelplezier is er ook een speeltuin. Ben je zelf graag een beetje actief tijdens de vakantie, sla dan een balletje op de tennisbaan, speel een potje voet- of volleybal en doe mee met tafeltennis. De omgeving op een sportieve manier ontdekken? Huur dan een keer fietsen en geniet van al het moois om je heen. Jezelf even in de watten leggen en helemaal tot rust komen? Reserveer een ontspannende massage in de spa. Nippen van een koel drankje op een ligbedje bij het zwembad kan natuurlijk ook. Aan het einde van iedere vakantiedag staat er een uitgebreid buffet op je te wachten in restaurant Marina. In restaurant Sa Lluna kun je overdag terecht voor smakelijke snacks, die worden klaargemaakt waar je bij staat. 's Avonds wordt deze eetgelegenheid omgetoverd tot à la carte restaurant met een thema. Heerlijk om tijdens de vakantie niet te hoeven koken!

Vanaf € 489.00 Meer informatie Boek reis