App. Whala! Beach
Whala! Beach bestaat uit twee hotels die zijn samengevoegd; Whala! Solimar en Whala! San Diego. Het is perfect voor iedereen die midden in het bruisende centrum van El Arenal vakantie wil vieren. Het heeft een fantastische ligging, veel faciliteiten en uitstekende appartementen. Het ligt vlak bij de beste restaurants, bars en uitgaansgelegenheden en op maar 25 meter van het strand. Onder de appartementen zit Burgerbar Betty & Sam (niet inclusief bij halfpension/all inclusive) . Dit restaurant is in Amerikaanse stijl ingericht en hier kun je onder andere lekkere hamburgers bestellen. Ook is het mogelijk om vanuit je appartement je bestelling door te geven.
Vergelijkbare reizen
App. Prinsotel Alba
Aparthotel Prinsotel Alba is een superhotel vlak bij het mooie strand en het gezellige centrum van Cala d'Or. Een heerlijke plek voor een fijne vakantie met het hele gezin. De ruime appartementen zijn verdeeld over meerdere gebouwen elk met een eigen naam. Sommige liggen aan het zwembad, maar er zijn ook appartementen in het rustigere gedeelte. Naast de vele faciliteiten is er een gezellige miniclub voor de kleintjes en een animatieteam voor jong en oud! En als je toch het complex uit wil, dan zit je zo in het centrum van Cala d'or met leuke winkels en goede restaurants.
Vanaf € 339.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Middellandse Zee & Ibiza & Hotel BG Java
8-daagse cruise vanuit Palma de Mallorca naar Palermo, Napels, Savona, Barcelona en Ibiza- inclusief transfers, vliegreis en hotel
Vanaf € 1,053.00 | Meer informatie Boek reis |
Palma Seat Only
Boek een vlucht bij TUI fly van Amsterdam naar Palma de Mallorca.
Vanaf € 301.00 | Meer informatie Boek reis |