HM Tropical (hotel)
Vakantie Playa de Palma met verblijf in een 4-sterren hotel inclusief ontbijt
Vergelijkbare reizen
Sa Bassa Plana - inclusief huurauto
Hotel Sa Bassa Plana bevindt zich in een groene, rustige omgeving, te midden van amandel - en citroenbomen. Het secrets hotel ligt op een rustig plekje, tussen het plaatsje Llucmajor en het schitterende strandje van Cala Pi. Wil je een keer de drukte opzoeken? Een paar kilometer verderop ligt de hoofdstad Palma de Mallorca. Als je om je heen kijkt, kun je je dat nauwelijks voorstellen.. Sa Bassa Plana is een boerderij uit de 18e eeuw, die getransformeerd is tot een comfortabel vakantieadresje, prachtig! Er zijn drie zwembaden en er is een fijn zonneterras voor lome middagen in de zon. Er is ook een sauna, waar je nog eens extra tot rust kunt komen en het drukke thuisleven helemaal los kunt laten. De schuur is omgetoverd tot restaurant. Hier geniet je van smakelijke gerechten uit de Mallorcaanse keuken. Palma de Mallorca is een bijzondere stad. Smalle straatjes wisselen zich af met historische gebouwen, maar ook kun je er goed winkelen en tot in de late uurtjes uitgaan. Ben je nog nieuwsgieriger geworden naar de specialiteiten van het eiland? Ga dan zeker een keertje eten in een typisch lokaal restaurantje. Deze eettentjes zijn te herkennen aan het uithangbord 'Cuina de Mallorquína'. Eet smakelijk!
| Vanaf € 449.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Castell dels Hams
Hotel Castell dels Hams is een fantastisch Selections hotel in een mooie, rustige omgeving. Jong en oud beleven hier een topvakantie: lekker eten, genoeg zwembaden om uit te kiezen en mooie kamers om heerlijk in uit te rusten na een fijne vakantiedag. Castell dels Hams heeft meerdere zwembaden voor de nodige uurtjes waterpret. Daar komt nog eens bij dat kleine vakantiegangers uren kunnen spelen in de waterspeeltuin. Het vrolijke zwembad in de vorm van een gele smiley maakt het vakantieplezier extra compleet. Mochten ze nog geen vriendjes hebben gemaakt, dan komt dit vast wel bij de miniclub, waar leuke activiteiten worden georganiseerd. Heerlijk uitrusten kan natuurlijk goed op een ligbedje in de zon, maar ook kun je terecht in de spa. Een sauna en jacuzzi zorgen voor extra ontspanning en mocht dit niet genoeg zijn: een fijne massage reserveren kan ook. Wil je een dagje iets anders? Van mei t/m oktober rijdt er een gratis shuttle naar Porto Cristo en in juli en augustus ook naar Cala Mandia/Cala Anguila.
| Vanaf € 589.00 | Meer informatie Boek reis |
Mirador
In Hotel Mirador kun je niets anders verwachten dan een room with a view. Dit verzorgde viersterrenhotel kijkt uit over de haven van Palma, de kathedraal en het kasteel Bellver. Het hotel heeft precies wat je nodig hebt voor een stedentrip. Ruime kamers met kluisjes en minibar, een spa met bescheiden zwembad en (stoom)baden en een heerlijk, gevarieerd ontbijtbuffet. Geniet na een dag door Palma van het prachtige uitzicht vanaf het grote zonneterras.
| Vanaf € 470.00 | Meer informatie Boek reis |


