Hotel Alua Calvia Dreams
Hotel Alua Calvia Dreams ligt op een klein stukje wandelen van het strand van Magaluf. Als je liever bij het hotel blijft kun je lekker relaxen op het zonneterras en genieten van een koel drankje of een spannend boek. Er is ook een zwembad voor een frisse duik en een sauna en jacuzzi om extra te relaxen. Houd je van een feestje, dan zit je hier goed: regelmatig worden hier geweldige feestjes gegeven met DJ's en danseressen.
Vergelijkbare reizen
Hotel HSM President Golf & Spa
HSM President Golf & Spa ligt op een rustige locatie buiten Alcudia, vlak bij het strand. Het mooie hotel heeft drie zwembaden en een terras met ligbedden waar je heerlijk kunt genieten van de zon. De spa heeft verschillende faciliteiten: van een zwembad met hydromassage en een jacuzzi tot een Turks bad, een sauna en een relax-ruimte. In het restaurant staat iedere dag een smakelijk buffet voor je klaar, waar je van kunt genieten terwijl je een prachtig uitzicht over zee hebt. Er zijn gerechten die worden klaargemaakt waar je bij staat en een aantal keer per week is er een thema-buffet. Word je graag vermaakt tijdens de vakantie dan zit je hier goed. Overdag kun je meedoen met verschillende activiteiten en 's avonds is er een aantal keer per week een show of live muziek. Kinderen maken gemakkelijk vriendjes bij de mini-club en sportievelingen kunnen een potje tennis spelen of een fiets huren. De medewerkers van de professionele fietsverhuur weten veel over de fietsroutes op het eiland. Wil je meer weten over de golfmogelijkheden in de buurt, ook dan vertelt het hotelpersoneel je hier graag meer over.
Vanaf € 474.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Palia Maria Eugenia
Hotel Palia Maria Eugenia heeft een bijzondere ligging op een klif. Hierdoor heb je vanaf het ruime terras bij het grote zwembad een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee en de schitterende, rotsachtige omgeving. In Palia Maria Eugenia is de hele dag een animatieteam aanwezig dat ervoor zorgt dat je je geen moment hoeft te vervelen. Je kunt meedoen met verschillende sporten als waterpolo, volleybal, tafeltennis en aquarobics en 's avonds wordt er gezorgd voor een leuke show. Voor kinderen is in het hoogseizoen de mini-club open. Hier kunnen zij gezellig knutselen, meedoen met actieve waterspellen en samen met mascotte 'Pali' de spannende zoektocht maken naar de schat. Wil je even bijkomen van alle sporten en spellen, kom dan even heerlijk tot rust in de sauna of in één van de twee jacuzzi's. Helemaal luxe is het aparte zonneterras met fijne loungebedden waar je (tegen betaling) heerlijk kunt genieten van het zonnetje terwijl je nipt van een koel drankje.
Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Iris
Prima hotel in het (uitgaans)centrum van El Arenal in het gezellige Nederlandse gedeelte. De kamers zijn eenvoudig en functioneel ingericht. Verder bevindt het strand zich op slechts 100 meter afstand. Perfecte uitvalsbasis voor een strand- of stapvakantie dus!
Vanaf € 265.00 | Meer informatie Boek reis |