Hotel Caribbean Bay
Caribbean Bay is een mooi hotel vlak bij de haven van El Arenal. Het heeft verschillende faciliteiten voor een zonnige vakantie op Mallorca. Wat dacht je bijvoorbeeld van een fijn terras met ligbedden waar je heerlijk van het zonnetje kunt genieten terwijl je nipt van een koel drankje? Caribbean Bay heeft twee fijne zwembaden waarvan er één op het dak ligt. Als je bij dit zwembad op het terras ligt heb je dan ook een prachtig uitzicht over zee. Ga je liever naar het schitterende strand van El Arenal, dan is dit hotel ook perfect voor jou, want na een klein stukje wandelen sta je al met je voeten in het zand. Ben je na een heerlijke vakantiedag op zoek naar een leuke bar voor een lekker drankje? Ook dan hoef je niet ver te lopen want de gezellige uitgaansgelegenheden liggen om de hoek!
Vergelijkbare reizen
Grupotel Taurus Park
Grupotel Taurus Park is een verzorgd en goed hotel, in moderne stijl. Het ligt op de grens van Playa de Palma en El Arenal en is daardoor de ideale plek voor mensen die graag in een rustige omgeving verblijven, maar ook af en toe de drukte willen opzoeken. Op zijn tijd even lekker rondslenteren over de boulevard, een terrasje pakken of enkele souvenirs kopen voor het thuisfront. Dat in combinatie met de vele faciliteiten van het hotel, zorgt voor een topvakantie.
Vanaf € 771.00 | Meer informatie Boek reis |
ClubResort Palma Bay
Midden in El Arenal. Strand, leuke winkeltjes en gezellige uitgaansgelegenheden op loopafstand. De vakantiepret kan beginnen! Na een heerlijke vakantiedag wandel je door de schaduwrijke palmentuin naar je kamer. Verwacht hier geen trendy en mooie kamers; Clubresort Palma Bay is verouderd en de kamers zijn zeer eenvoudig. Het eten van de All Inclusive is ook niet van hoogstaande kwaliteit. Maar is luxe voor jou geen prioriteit en kies je je vakantieadres vooral vanwege de locatie, dan ben je bij Clubresort Palma Bay aan het juiste adres. Bienvenido op Mallorca!
Vanaf € 623.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Iberostar Playa de Muro
Hotel Iberostar Playa de Muro ligt direct aan het prachtige strand. Dit luxe hotel biedt faciliteiten voor jong en oud. Kleine vakantiegangers beleven een toptijd bij de mini- of kidsclub en voor volwassenen is er een prachtig spa om heerlijk te ontspannen. Je kunt bijna de hele dag door genieten van lekker eten en voor verkoelende drankjes wordt gezorgd bij de diverse bars.
Vanaf € 699.00 | Meer informatie Boek reis |