Hotel Don Pepe
Hotel Don Pepe ligt op slechts een klein stukje wandelen van het prachtige strand. Het is modern ingericht en de kamers zijn netjes en comfortabel. Als je op zoek bent naar een gezellige bar, leuk restaurant of wat winkeltjes dan zit je hier goed. Daar komt nog bij dat de bruisende stad Palma de Mallorca erg makkelijk te bereiken is. Een perfect vakantieadres dus!
Vergelijkbare reizen
Kilimanjaro
Dit eenvoudige All Inclusive middenklasse hotel is al jaren bekend en geliefd bij vele Nederlandse gasten. Het hotel ligt op loopafstand van het bruisende uitgaansleven van El Arenal, het prachtige zandstrand en de levendige boulevard met leuke winkeltjes. Alles is dus binnen handbereik! Dit maakt het hotel in het hoogseizoen erg populair onder jongeren.
| Vanaf € 457.00 | Meer informatie Boek reis |
Blau Punta Reina Resort
Blau Punta Reina Resort is prachtig gelegen in Porto Cristo aan de oostkust van Mallorca. Het resort ligt ingesloten tussen de stranden Cala Mandia en Cala Estany die beide via een trap te bereiken zijn. Blau Punta Reina Resort heeft een deel van haar hotelkamers in het hoofdgebouw ondergebracht en het merendeel in verschillende appartementgebouwen die over het complex verspreid staan. U geniet hier van een ontspannen en onbezorgde vakantie want de vele voorzieningen, nabijgelegen stranden en natuurlijk het mooie weer bieden jong en oud allerlei vormen van vermaak. Alleen al de 3 buitenzwembaden en splash zwembad staan garant voor vele uren plezier. In Blaudiland worden kinderen in de leeftijd tussen 2 en 17 jaar verwelkomd door enthousiaste animatoren die geweldige activiteiten organiseren. U kunt ondertussen optimaal genieten in het wellness center van Blau Punta Reina Resort; hier vindt u onder andere een overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad en een relax ruimte. Behalve deze en nog meer actieve en ontspannende mogelijkheden biedt het resort een breed aanbod aan restaurants. Zo kunt u kiezen voor heerlijke tapas, een ambachtelijk bereide pizza of een buffet. Sluit de avond af met een mooie show, dansvoorstelling of live muziek onder het genot van een drankje op het terras of in de bar.
| Vanaf € 228.00 | Meer informatie Boek reis |
Grupotel Taurus Park
Grupotel Taurus Park is een verzorgd en goed hotel, in moderne stijl. Het ligt op de grens van Playa de Palma en El Arenal en is daardoor de ideale plek voor mensen die graag in een rustige omgeving verblijven, maar ook af en toe de drukte willen opzoeken. Op zijn tijd even lekker rondslenteren over de boulevard, een terrasje pakken of enkele souvenirs kopen voor het thuisfront. Dat in combinatie met de vele faciliteiten van het hotel, zorgt voor een topvakantie.
| Vanaf € 771.00 | Meer informatie Boek reis |


