Hotel Fergus Tobago
Hotel Fergus Tobago ligt op een klein stukje wandelen van het mooie strand. Het heeft een zwembad, voor de nodige uurtjes in het water en een terras, waar je weer kunt opdrogen in het zonnetje. De kamers zijn netjes ingericht en voor lekkere drankjes wordt gezorgd bij de bar. Dit wordt een heerlijke vakantie.
Vergelijkbare reizen
Cruise Westelijke Middellandse Zee
Per Norwegian Epic naar de westelijke Middellandse zee. Met o.a. Napels, Rome, Pisa, Florence, Cannes en Mallorca
| Vanaf € 703.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel HM Tropical
Hotel HM Tropical is een modern hotel met een uitstekende ligging aan de boulevard. Als je naar het strand wil hoef je dus alleen maar deze boulevard over te steken en je staat al met je voeten in het zand, heerlijk! Ook als je op zoek bent naar winkels of een leuke bar dan vind je die op loopafstand. De mooie, hippe kamers van Hotel HM Tropical zijn helemaal in het wit, op enkele, zwarte decoratie na. Er zijn ook kamers die een schitterend uitzicht hebben op het strand en op zee. Op het zonneterras vind je heerlijke ligbedden om de hele dag op te luieren en trendy zitjes waar je lekker kunt nippen van een drankje. Helemaal luxe is het prachtige dakterras met zwembad! Ben je graag sportief tijdens de vakantie, werk je dan even een uurtje in het zweet in de fitnessruimte, of huur een fiets en verken de omgeving. s Avonds draait er een aantal keer in de week een dj op het dakterras. Bestel een lekker drankje en geniet van een relaxte avond en het mooie uitzicht.
| Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Middellandse Zee & Ibiza & Hotel BQ Apolo
8-daagse cruise vanuit Palma de Mallorca naar Palermo, Napels, Savona, Barcelona en Ibiza- inclusief transfers, vliegreis en hotel
| Vanaf € 974.00 | Meer informatie Boek reis |

