Hotel HYB Eurocalas
Hotel HYB Eurocalas is perfect voor als je op zoek bent naar een feestelijke vakantie. Twee prachtige zwembaden én een splashpool, een miniclub met ballenbak, vele sportmogelijkeden en genoeg plaats op het terras voor een plekje in de zon. In het hoogseizoen wordt er van alles georganiseerd. Doe je mee? Of kies je ervoor om te luieren op een ligbedje met een verkoelend drankje in je hand?
Vergelijkbare reizen
RIU Festival
Met alle luxe om je heen in dit net gerenoveerde hotel en het personeel dat werkelijk álles voor je wilt doen, voel je je hier meteen thuis. Kies een ligbedje in de tuin, dobber rond in het zwembad. En als je toe bent aan wat reuring, ligt Palma's gezellige boulevard om de hoek.
Vanaf € 561.00 | Meer informatie Boek reis |
Tryp Palma Bellver (hotel)
Vakantie in het centrum van Palma de Mallorca met verblijf in een 4-sterren hotel
Vanaf € 646.00 | Meer informatie Boek reis |
Finca Hotel Son Olive
Finca Hotel Son Olive ligt in het noorden van Mallorca, aan de voet van het Tramuntana gebergte en vlakbij het dorpje Selva. Het knusse hotel beschikt over 9 kamers en ligt op een landgoed van 30.000m2. Het gebouw dateert uit de 15e eeuw en bij de inrichting heeft met de historische elementen perfect weten te combineren met de moderne faciliteiten. Zo vindt u er een karakteristiek restaurant dat is gedecoreerd volgens de Mallorcaanse traditie. Vanwege de kleinschaligheid is het restaurant enkel geopend op reservering en bij een minimale bezetting van 6 personen. De mooi aangelegde tuin is een oase van rust en ontspanning. U komt helemaal tot rust in het Mediterraans dagritme waar u geen volle agenda heeft en in alle rust geniet van de warmte en de zon. Neem een frisse duik in het buitenzwembad en laat u daarna opdrogen op een van de comfortabele ligbedden. In Finca Hotel Son Olive maakt u kennis met een meer dan aangename Spaanse traditie: de siesta, een heerlijke onderbreking van de dag.
Vanaf € 536.00 | Meer informatie Boek reis |