Iris
Prima hotel in het (uitgaans)centrum van El Arenal in het gezellige Nederlandse gedeelte. De kamers zijn eenvoudig en functioneel ingericht. Verder bevindt het strand zich op slechts 100 meter afstand. Perfecte uitvalsbasis voor een strand- of stapvakantie dus!
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Holiday Center
Aparthotel Holiday Center is ideaal voor de hele familie! Animatie voor jong en oud, een tennisbaan, apart kinderbadje. Het is er allemaal! De appartementen zijn eenvoudig, maar netjes ingericht. Daarnaast hoef je voor een dagje strand, een souvenir of een drankje niet ver te lopen. Geniet van een heerlijke, ontspannen vakantie!
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
Grupotel Acapulco Playa
Dit volledig gerenoveerde en bekende viersterren hotel ligt direct aan het prachtige strand van Playa de Palma. Het is één van de meest populaire hotels in deze zone. De aantrekkelijke adults-only formule, de moderne faciliteiten, uitstekende persoonlijke service en bijzondere locatie maken dat dit hotel zeer geliefd is bij koppels op zoek naar een heerlijke zonvakantie. Vele Nederlandse gasten keren hier jaarlijks terug.
| Vanaf € 768.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Zafiro Tropic (voorheen Viva) - all inclusive
Appartementen Zafiro Tropic is een fantastische plek voor een geweldige vakantie! Het heeft vele faciliteiten voor jong en oud en ligt op een klein stukje lopen van het schitterende, brede strand van Alcudia, niet ver van de mooie, grote haven met winkels, bars en restaurants. Appartementen Zafiro Tropic heeft een groot, onregelmatig gevormd zwembad met daaromheen een terras waar je uren kunt genieten van het zonnetje. Voor kinderen is er ook nog een apart zwembad met een ontzettend leuke piratenboot en meerdere glijbanen. Aan rustzoekers is gedacht; zij kunnen bij het 18+ zwembad een dutje doen op een luxe ligbed. Houd je van sport en spel dan zit je hier goed! Je kunt meedoen met spellen als minigolf en volleybal en je hebt de mogelijkheid om te fitnessen of fietsen te huren en zo de prachtige omgeving te verkennen. De kleinste vakantiegangers kunnen hun energie kwijt op het springkussen en op het enorme klimrek. Alsof dat niet genoeg is, staat er ook nog een leuk team klaar om met hen te knutselen, leuke spellen te doen en te dansen tijdens de minidisco. Soms mogen ze zelfs meedoen in de avondshow!
| Vanaf € 764.00 | Meer informatie Boek reis |

