Leman

Einde zoektocht. Zo'n vriendelijke, gastvrije ontvangst als bij Hotel Leman in Playa de Palma op Mallorca wil je altijd op je zonvakantie. Verwacht ingetogen, verzorgde kamers en royale appartementen met een vintage klassiek-Spaanse sfeer. Koffers uitgepakt, bedden oké bevonden? Tijd voor een duik in het zwembad of wat stranduurtjes, 100 meter lopen en je bent er. Dat geldt trouwens ook voor gezellige drukte, om de hoek hef je samen een glas vino op een terras aan de Playa de Palma boulevard. En dan hebben we het nog niet eens gehad over de gevarieerde Mediterrane smaken van de klasse Leman keuken en het verwenontbijt dat iedere ochtend klaar staat.

Vanaf € 566,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Gavimar Cala Gran Costa del Sur

Hotel Gavimar Cala Gran Costa del Sur
Sunweb Zomer

Hotel Gavimar Cala Gran Costa del Sur is een charmant hotel in het plaatsje Cala d'Or. Het is omringd door een mooi verzorgde tuin met palmbomen en ligt op slechts 100 meter van het mooie zandstrand van Cala Gran (bereikbaar via een voetgangerstunnel). Ook het gezellige centrum van Cala d'Or is op loopafstand. Hier zijn veel leuke winkels, goede bars en restaurants. Genieten van een van de mooiste plekken van het eiland!

Vanaf € 269.00 Meer informatie Boek reis

App. Cala d'Or Playa

App. Cala d'Or Playa
Sunweb Zomer

Appartementen Cala d'Or Playa ligt in een groene omgeving, niet ver van het centrum. Ook als je zin hebt in een dagje zee en strand hoef je maar een klein stukje te wandelen en je kunt je handdoek al uitrollen. Bij de appartementen blijven kan ook want er is een prachtig zwembad en een mooi zonneterras waar je heerlijk kunt genieten. Kinderen kunnen lekker met water spelen in het kinderbadje, maar ook in de waterspeeltuin met fonteintjes en waterpaddestoelen. Als ze hierna nog wat energie kwijt moeten: er is ook nog een springkussen, waar ze zich op kunnen uitleven en een animatieteam, dat zorgt voor leuke spellen en activiteiten. Heb je overdag trek in wat lekkers: bij de poolbar kun je terecht voor diverse snacks en lekkere ijsjes. 's Ochtends en 's avonds biedt het restaurant een smakelijk buffet, waar je van kunt genieten terwijl je uitkijkt op het zwembad en de mooie tuin. Heerlijk om tijdens de vakantie de dag zo te beginnen en ook weer af te sluiten.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis

Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort (voorheen Viva) - logies

Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort (voorheen Viva) - logies
Sunweb Zomer

Als je op zoek bent naar het perfecte hotel voor een heerlijke vakantie met het hele gezin, waar iedereen een fantastische vakantie zal beleven, dan is Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort een geweldige keuze. Bij het mooie zwemparadijs kunnen de kinderen zich helemaal onderdompelen in een fantasiewereld van piraten, een van de vele kinderwaterglijbanen uitproberen of een dansje wagen met het animatieteam. En dat allemaal terwijl je zelf natuurlijk ook een verfrissende duik kunt nemen in het heerlijke, grote zwembad na het zonnen. Liefhebbers van internationale gerechten zoals Mexicaans kunnen hun hart ophalen, in het hotel kun je genieten van overheerlijke gerechten. In de loungebar worden kleurrijke cocktails bereid en in de sportbar hoef je niets te missen van sportnieuws onder het genot van een drankje. Dat kan niet anders dan een heerlijke vakantie worden!

Vanaf € 354.00 Meer informatie Boek reis