Mirador

In Hotel Mirador kun je niets anders verwachten dan een room with a view. Dit verzorgde viersterrenhotel kijkt uit over de haven van Palma, de kathedraal en het kasteel Bellver. Het hotel heeft precies wat je nodig hebt voor een stedentrip. Ruime kamers met kluisjes en minibar, een spa met bescheiden zwembad en (stoom)baden en een heerlijk, gevarieerd ontbijtbuffet. Geniet na een dag door Palma van het prachtige uitzicht vanaf het grote zonneterras.

Vanaf € 470,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Palma Mazas

Hotel Palma Mazas
Sunliner.nl

Hotel Palma Mazas ligt in El Arenal, een toeristische badplaats op Mallorca. Het hotel heeft een rustige ligging vlakbij een loofbomen bos op 700m van het strand. In het hotel vindt u de nodige verkoeling in het bescheiden buitenzwembad dat een apart gedeelte voor kleine kinderen heeft. Andere faciliteiten zijn een buffetrestaurant en een bar met terras.

Vanaf € 116.00 Meer informatie Boek reis

Hotel JS Alcudi-Mar

Hotel JS Alcudi-Mar
Sunweb Zomer

Hotel Alcudi-Mar ligt vlak bij het strand van Playa de Muro, in het hart van het natuurpark s'Albufera. Het heeft een mooi zwembad met daar omheen een ruim zonneterras met ligbedden en zitjes waar je overdag kunt nippen van een drankje en 's avonds kunt genieten van live muziek of een leuke show. Als je een dagje geen zin hebt om te zonnen, huur dan een fiets bij het cycling centre, ontdek de prachtige omgeving en kom daarna weer heerlijk tot rust in het Turks bad of de sauna. Wil je niet een hele dag weg, maar toch even sporten, ga dan een uurtje naar de fitnessruimte.

Vanaf € 489.00 Meer informatie Boek reis

Iris

Iris
TUI.nl

Prima hotel in het (uitgaans)centrum van El Arenal in het gezellige Nederlandse gedeelte. De kamers zijn eenvoudig en functioneel ingericht. Verder bevindt het strand zich op slechts 100 meter afstand. Perfecte uitvalsbasis voor een strand- of stapvakantie dus!

Vanaf € 265.00 Meer informatie Boek reis