Primasol Cala d'Or Gardens

Zonvakantie Mallorca - Primasol Cala d'Or Gardens *** Geniet van een onbezorgde zonvakantie op het Spaanse eiland Mallorca en verblijf in het ruim opgezet vakantiecomplex Primasol Cala d'Or Gardens! Het hotel is schitterend gelegen in een rustige omgeving en heeft een prachtige tuin met palmbomen, exotische planten. Op slechts 200m van het strand en het centrum van Cala d' Or bevindt zich op ca. 2 km afstand. Dit samen met de gezellige sfeer en de vele faciliteiten zorgen ervoor dat dit een ideaal hotel is voor een heerlijke zonvakantie! Het hotel biedt onder meer een groot zwembad met apart kinderbad, een buffetrestaurant en uw drankjes kunt u bestellen bij de bar met terras. Voor kinderen is er een miniclub en een speeltuintje. Bovendien verblijft u in dit hotel op basis van All Inclusive waardoor het u aan niets zal ontbreken! Mallorca is een veelzijdig eiland en biedt vele mogelijkheden. De badplaatsen El Arenal en Playa de Palma liggen nabij Palma de Mallorca en beschikken over een lange boulevard, waar u heerlijk kunt wandelen. Het strand van Playa de Palma is het bekendste en langste strand van Mallorca. De meeste stranden op Mallorca lopen langzaam af in zee en zijn daardoor zeer kindvriendelijk. Wilt u het strand afwisselen met activiteiten? Met een huurauto kunt u het eiland op uw gemak verkennen. Uiteraard kunt u ook diverse excursie?s boeken, waaronder een excursie naar het plaatsje Soller of Valldemossa een boottocht, een eilandtour met gids. Voldoende mogelijkheden!

Vanaf € 499,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Blue Sea Arenal Tower

Hotel Blue Sea Arenal Tower
Sunweb Zomer

Hotel Blue Sea Arenal Tower is in de winter van 2015/16 gerenoveerd, waardoor het een hip tintje heeft gekregen. De ligging is perfect: na een klein stukje wandelen sta je al op het schitterende strand en winkels en restaurants vind je om de hoek. Bij het hotel nog even zwemmen en relaxen na een heerlijke dag op het strand? Je hebt de keuze uit twee terrassen inclusief zwembad: wordt het het grote zwembad op de begane grond met ligbedden en snackbar? Of ga je voor het zwembad op het dakterras met prachtig uitzicht? De keuze is aan jou!

Vanaf € 389.00 Meer informatie Boek reis

App. Viva Blue & SPA - all inclusive

App. Viva Blue & SPA - all inclusive
Sunweb Zomer

Viva Blue & SPA ligt pal naast het prachtige s'Albufera park en op slechts een klein stukje wandelen van het schitterende strand van Playa de Muro. Je vindt hier alle faciliteiten die je nodig hebt voor een heerlijke, onbezorgde vakantie op Mallorca. Wat dacht je bijvoorbeeld van een mooi, groot zwembad en een Spa met sauna en een verwarmd binnenzwembad? De appartementen van Viva Blue zijn erg mooi ingericht. Voor de liefhebbers zijn er zijn ook appartementen met een privé-terras. Op dit luxe terras kun je lekker luieren op fijne ligbedden en gezellig bubbelen in je eigen jacuzzi. Vind je het gezelliger om te ontspannen bij het zwembad: er is een adults only zwembad waar je in alle rust een boekje kunt lezen. Houd je van sport en spel, dan zit je hier goed. Je kunt fietsen huren en baantjes zwemmen in het Olympisch zwembad, of meedoen met aqua-aerobics en voetbal. Kinderen hoeven zich geen moment te vervelen tijdens deze vakantie. De waterpret houdt niet op in het zwembad met piratenboot en waterglijbanen en vriendjes maken gaat gemakkelijk bij de miniclub. Deze vriendjes komen ze 's avonds weer tegen tijdens de minidisco, wat een feest!

Vanaf € 814.00 Meer informatie Boek reis

Aparthotel THB Guya Playa

Aparthotel THB Guya Playa
Sunweb Zomer

Het moderne THB Guya Playa ligt op slechts een korte wandeling van het prachtige strand van Cala Agulla. De studio's en appartementen zijn netjes ingericht en hebben vanaf het balkon bijna allemaal uitzicht over zee. Vanaf het mooie terras, waar je heerlijk van het zonnetje kunt genieten, heb je een schitterend uitzicht over de baai van Cala Agulla. Lekker zwemmen kan in het leuke zwembad en om even helemaal te ontspannen is er een spa. In de spa vind je verschillende faciliteiten: van een sauna en een jacuzzi tot een verwarmd zwembad met hydro-massage en de mogelijkheid om een massage of schoonheidsbehandeling te boeken. Voor kinderen is er een kinderbadje en worden er leuke activiteiten georganiseerd. Ook is er een speeltuintje en kunnen zij 's avonds meedansen tijdens de mini-disco.

Vanaf € 519.00 Meer informatie Boek reis