Villas Cala d'Or - inclusief huurauto

Villas Cala d'Or zijn typisch Spaanse secrets villa's die verspreid liggen over en rondom het plaatsje Cala D'Or. Voor een stress-vrije vakantie zit je hier goed. Ga je graag naar het strand: in de omgeving vind je prachtige baaien voor een heerlijke middag in het zonnetje. De villas zijn mooi ingericht en perfect voor rustzoekers. Het lijkt net alsof je bij iemand logeert, fantastisch! In de privétuin kun je met volle teugen genieten van de zon en in alle rust een boekje lezen. Een frisse duik neem je in je eigen zwembad en heb je trek in wat lekkers: maak wat klaar op de barbecue en geniet samen van een smakelijke maaltijd.. Een markt bezoeken is altijd leuk. In Sineu vind je de beste en meest traditionele markt van het hele eiland. Boeren verkopen hier hun typisch Mallorquinse producten. En ook in de straten rondom de kerk loopt de markt door. Plaatselijke handelaren proberen hun aardewerk aan te prijzen en je vindt hier ook nog eens de enige veemarkt van Mallorca.

Vanaf € 279,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort (voorheen Viva) - all inclusive

Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort (voorheen Viva) - all inclusive
Sunweb Zomer

Als je op zoek bent naar het perfecte hotel voor een heerlijke vakantie met het hele gezin, waar iedereen een fantastische vakantie zal beleven, dan is Aparthotel Zafiro Ca'n Picafort een geweldige keuze. Bij het mooie zwemparadijs kunnen de kinderen zich helemaal onderdompelen in een fantasiewereld van piraten, een van de vele kinderwaterglijbanen uitproberen of een dansje wagen met het animatieteam. En dat allemaal terwijl je zelf natuurlijk ook een verfrissende duik kunt nemen in het heerlijke, grote zwembad na het zonnen. Liefhebbers van internationale gerechten zoals Mexicaans kunnen hun hart ophalen, in het hotel kun je genieten van overheerlijke gerechten. In de loungebar worden kleurrijke cocktails bereid en in de sportbar hoef je niets te missen van sportnieuws onder het genot van een drankje. Dit kan niet anders dan een heerlijke vakantie worden!

Vanaf € 774.00 Meer informatie Boek reis

Aparthotel Sol Alcudia Center - all inclusive

Aparthotel Sol Alcudia Center - all inclusive
Sunweb Zomer

Aparthotel Sol Alcudia Center is een gezellig hotel met een mooie ligging vlak bij het strand. Voor de kleintjes is er een miniclub en animatie maar ook voor de volwassenen worden veel activiteiten georganiseerd. Voor de avonduren heeft het animatieteam een speciaal programma. Bij het zwembad kan heerlijk genoten worden van een drankje van de poolbar, terwijl de kleintjes zich prima zullen vermaken in het kinderzwembad. Buiten het complex is ook genoeg te beleven. Op het prachtige witte zandstrand zijn verschillende watersportmogelijkheden en het natuurpark Albufera ligt direct in het achterland. Bij de jacht- en visserhaven zijn veel leuke winkels en goede restaurants. Dat wordt genieten!

Vanaf € 469.00 Meer informatie Boek reis

Costa Azul

Costa Azul
TUI.nl

Dit 4-sterrenhotel, recent gerenoveerd en met een moderne uitstraling, ligt direct aan de grootse boulevard van Palma de Mallorca, met uitzicht op de luxueuze jachten die voor de deur liggen aangemeerd. Dit is de perfecte uitvalsbasis voor wie graag deze fantastische stad wil verkennen. Stap de deur uit en ga op in die Spaanse cultuur. Kleine straatjes, gezellige pleintjes, vele terrassen. Kijk naar links en zie direct de prachtige kathedraal La Seu, 's nachts sfeervol verlicht en absoluut hét icoon van Palma. Rechts bevindt zich op slechts vijf minuten met de auto het fijne zandstrand van Cala Mayor waar de energieke bewoners van Palma graag hun namiddag doorbrengen. Volg vooral hun voorbeeld en waai daar uit na een fijne dag winkelen en culturele hoogtepunten in deze hoofdstad van de Balearen. Hotel Costa Azul is van alle gemakken voorzien; een fijn zwembad, een lounge waar je heerlijke cocktails kunt halen, een grote fitnessruimte, gratis wifi om je vakantiebelevenissen te delen en last, but not least: een dakterras met geweldig uitzicht!

Vanaf € 828.00 Meer informatie Boek reis