Zonvakantie Mallorca - Son Jorda

Vakantie Spanje in Ruberts met verblijf in een landhuis inclusief huurauto

Vanaf € 411,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aparthotel Ferrer Maristany

Aparthotel Ferrer Maristany
Sunweb Zomer

Het kleinschalige aparthotel Ferrer Maristany heeft een zeer centrale ligging in Alcudia. Binnen enkele minuten kun je je handdoekje uitrollen op het mooie witte zandstrand, maar ook het centrum van Alcudia is vlakbij. Het zwembad wordt omringd door groene palmbomen, perfect om even in de schaduw te schuilen voor de warme zon. Ferrer Maristany heeft verschillende luxe faciliteiten, zoals een spa, sauna en een jacuzzi. Zo kan deze vakantie geheel in het teken van ontspanning staan. Helemaal luxe is het mooie zonneterras dat uitkijkt over zee. Hier kan genoten worden van het heerlijke buffetmenu dat bestaat uit internationale gerechten. Naast het zwembad is kun je op het gezellige terras waar je heerlijk kunt genieten van een drankje.

Vanaf € 509.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Condesa de la Bahia

Hotel Condesa de la Bahia
Sunweb Zomer

Hotel Condesa de la Bahia is een geweldig beach resort met een fantastische ligging, direct aan het witte zandstrand van Puerto de Alcudia. De wuivende palmbomen maken het beeld compleet. Het grote zwembad en de zonneterrassen lopen naadloos over in het strand. Dit is hoe vakantie moet zijn! In het directe achterland ligt het grootste natuurpark van Mallorca: Albufera Park. Een prachtig natuurgebied waar u fantastische wandelingen kunt maken. Dat wordt hoe dan ook genieten.

Vanaf € 599.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Roc Boccaccio

Hotel Roc Boccaccio
Sunweb Zomer

Roc Boccaccio ligt midden in het toeristische centrum van Alcudia en op slechts een klein stukje lopen van het prachtige strand. Het hotel heeft een zwembad met een gezellig terras, waar je kunt genieten van een verfrissend drankje. Ondertussen organiseert het animatieteam leuke activiteiten voor jong en oud. Op het strand zit beachbar 'Boccaccio Playero', waar net als in het hotel, de drankjes inclusief zijn. Ook kun je hier gratis gebruik maken van ligstoelen en parasols. Langs het strand loopt een lange boulevard, die helemaal doorloopt tot aan de mooie haven van Alcudia. Leuk, voor als je 's avonds een gezellige wandeling wilt maken!

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis