8-daagse Fly & Drive Magisch Marokko
Prikkel je zintuigen in Marokko. Tijdens deze fly & drive leer je het bijzondere land in een korte tijd goed kennen. Gebruik je neus in Marrakech: al die kruiden, kraampjes met eten op het Djemaa el Fna plein en de geuren uit de hammams. Voel in Fès de specialiteit van de stad: het zachtgelooide leer. Luister in Casablanca naar de muezzin die vanuit de Hassan II moskee de oproep tot het gebed doet. Elke dag nieuwe indrukken, wat een prachtig land.
Vergelijkbare reizen
Hotel Le Caspien
In de wijk Gueliz, op loopafstand van Avenue Mohamed V, de markt, winkels en het bekende Djemaa el Fna-plein. Op ca. 15 minuten afstand van de luchthaven van Marrakech-Menara.
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |
Chems
Het comfortabele Chems hotel is gelegen in de wijk Medina op loopafstand van de bekende bezienswaardigheden. Het hotel heeft een buitenzwembad waar u heerlijk kunt afkoelen na een bezoek aan de stad.
Vanaf € 250.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Golden Tulip Farah Marrakech
Dit hotel heeft een zeer mooie, grote tuin met veel vogels. het is een paradijsje en een heerlijk rustige oase middenin het drukke en gezellig Marrakech. U kunt hier heerlijk in luxe nagenieten van de indrukken die u in Marrakech heeft opgedaan
Vanaf € 213.00 | Meer informatie Boek reis |