Hotel Le Caspien
In de wijk Gueliz, op loopafstand van Avenue Mohamed V, de markt, winkels en het bekende Djemaa el Fna-plein. Op ca. 15 minuten afstand van de luchthaven van Marrakech-Menara.
Vergelijkbare reizen
Hotel Golden Tulip Farah Marrakech
Dit hotel heeft een zeer mooie, grote tuin met veel vogels. het is een paradijsje en een heerlijk rustige oase middenin het drukke en gezellig Marrakech. U kunt hier heerlijk in luxe nagenieten van de indrukken die u in Marrakech heeft opgedaan
Vanaf € 213.00 | Meer informatie Boek reis |
Mövenpick Mansour Eddahbi Marrakech
Wat een plaatje! Mövenpick Marrakech is eind 2016 opnieuw geopend na een grootschalige renovatie en ziet er werkelijk prachtig uit. Het begint al met de indrukwekkende binnenkomst en warme ontvangst in de lobby. Alle ruimtes en comfortabele kamers zijn smaakvol en met oog voor detail ingericht. Ben je op zoek naar een centraal gelegen hotel van hoge kwaliteit, dan ben je hier aan het juiste adres. Geniet van de spa of neem een verfrissende duik in één van de zwembaden, na een bezoek aan magisch Marrakech. Daarna lekker aanschuiven in de uitstekende restaurants waar je kunt genieten vele culinaire specialiteiten. Gegarandeerd een fijn verblijf!
Vanaf € 644.00 | Meer informatie Boek reis |
Rondreis Van Andalusië naar Marokko
Vlieg-/rondreis Spaans Andalusië en Marokko incl. ontbijt, 1 x lunch en 8 x diner, met o.a. Granada, Sevilla, Meknès, Fès en Marrakech
Vanaf € 969.00 | Meer informatie Boek reis |