Stedentrip Marrakech - Riads Special
Stedentrip Marrakech - Riads Special *** Ontdek het fascinerende en sprookjesachtige Marrakech en verblijf in één van de bijzondere riads. Vanuit deze historische stadspaleisjes kunt u optimaal genieten van een prachtige stedentrip in Marokkaanse sferen. Twijfel niet en maak nu kennis met één van de vier koningssteden van Marokko: Marrakech. Een riad is een groot, traditioneel huis waarin vroeger de welgestelden van de stad woonden. Riads beschikken over comfortabele kamers met tenminste douche en toilet en de kamers liggen rond een binnenplaats. De kamers hebben grote ramen en vaak originele details als houten balken. De binnenplaatsjes hebben vaak een fontein en zijn gedecoreerd met tegeltjes. Op de begane grond is een grote salon waar de gasten werden ontvangen. Veel van de riads zijn in de jaren 90 van de vorige eeuw opgekocht en gerenoveerd. De meesten stonden al enige tijd leeg. Nu zijn het sfeervolle paleisjes. Bij aankomst op de luchthaven hoort u in welke riad u verblijft. De riads liggen in de medina, het eeuwenoude centrum van Marrakech, op loopafstand van het wereldberoemde Djemaa el Fna-plein met zijn tientallen eetstalletjes, musici, slangenbezweerders, verhalenvertellers, waarzeggers en acrobaten.. Breng ook zeker een bezoek aan andere highlights van de stad, zoals de Saädische Graftombes waar de lichamen van een zestigtal Saädiers zijn begraven, het prachtige Bahia Paleis uit 1180 en de omliggende soeks.
Vergelijkbare reizen
Chems
Het comfortabele Chems hotel is gelegen in de wijk Medina op loopafstand van de bekende bezienswaardigheden. Het hotel heeft een buitenzwembad waar u heerlijk kunt afkoelen na een bezoek aan de stad.
Vanaf € 250.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Dellarosa
Gunstig gelegen in de wijk Hivernage, in het centrum van Marrakech. Heerlijk hotel met een ontspannen en comfortabele sfeer.
Vanaf € 35.00 | Meer informatie Boek reis |
Be Live Experience Marrakech Palmeraie
Zin in een vakantie in een nieuw gebouwd hotel, van de Be Live keten? Een vakantie die ook ideaal is om samen met kinderen te beleven, die vermaken zich wel. En zo heb jij voldoende tijd voor jezelf. Heerlijk toch? Wil je juist iets meer doen tijdens je vakantie ga dan met transferbus vanuit het hotel naar Marrakech. Kortom een vakantie om naar uit te kijken.
Vanaf € 653.00 | Meer informatie Boek reis |