Vergelijkbare reizen
11-daagse combinatiereis Playa del Carmen & Holbox
Op zoek naar een bestemming waar je kunt genieten van witte zandstranden met palmbomen, waar het azuurblauwe zeewater uitnodigt voor een verfrissende duik en waar het altijd warm is? Reis af naar Mexico en ontdek de betoverende kustlijn van Yucatan. Je start in Playa del Carmen, een bruisende badplaats en dé perfecte uitvalsbasis voor excursies naar het mysterieuze achterland. Wat dacht je van een bezoek aan wereldwonder Chichén Itza, Coba met de nog steeds beklimbare tempel Mayatempel of Tulúm, de enige Maya-stad aan zee. Vervolgens dompel je jezelf onder in het relaxte eilandleven op Isla Holbox, met recht één van de mooiste eilanden van Mexico genoemd. Hier kom je volledig tot rust en geniet je van de mooiste zonsondergangen ¡Bienvenidos a Mexico!
| Vanaf € 1,439.00 | Meer informatie Boek reis |
Fly-drive Verlenging Highlights of Yucatán
Mexico, land van de sombrero's, taco's en een carnaval aan kleuren! Dans en klap mee op de muziek van de 'mariachi's' of aanschouw de piramides en tempels, ooit heilige Mayaplaatsen, nu toonbeeld van de rijke historie. Ook de Spaanse 'conquistadores' lieten hun sporen achter; in stille landschappen vol met cactussen staan witte kerkjes en veel steden zijn trots op hun koloniale gebouwen en smalle straatjes met kinderkopjes. Cultuur, historie én een heerlijk klimaat? Viva Mexico! Hotels U verblijft tijdens deze fly-drive 14 nachten in 3-sterren hotels die alle ten minste beschikken over douche, toilet en televisie. Enkele kamers beschikken over een balkon. U verblijft er op basis van logies. De 7 nachten van de strandverlenging verblijft u in het 4-sterren Hotel Real Playa del Carmen in Playa del Carmen op basis van all inclusive.
| Vanaf € 1,859.00 | Meer informatie Boek reis |
Secrets Vallarta Bay Puerto Vallarta
De spa is op maat gemaakt, de loungebar spectaculair. En niet alleen vanwege het uitzicht. Eén ding is zeker, in Secrets Puerto Vallarta dompel je onder in Mexicaanse luxe. Iedere kamer is voorzien van jacuzzi-bad, voor de à la carte restaurants hoef je niet te reserveren en ze zijn in dit adults only hotel All Inclusive. En hebben we al verteld dat een ober je drankjes bij je bedje aan het zwembad brengt? Met het strand voor je neus laad je hier zeker de batterij weer op.
| Vanaf € 1,399.00 | Meer informatie Boek reis |

