Fly-drive De schatten van Mexico
Individuele rondreis Mexico incl. huurauto, met o.a. Cancun, Chichén Itzá, Mérida, Celestun NP, Villahermosa, San Cristobal, Palenque en Chetumal
Vergelijkbare reizen
Fly-drive De schatten van Mexico
Individuele rondreis Mexico incl. huurauto, met o.a. Cancun, Chichén Itzá, Mérida, Celestun NP, Villahermosa, San Cristobal, Palenque en Chetumal
Vanaf € 1,031.00 | Meer informatie Boek reis |
RIU Palace Mexico
Start de dag stralend met een vers geperste mangosap die één van de attente obers met alle liefde naar de hotelkamer brengt. In het RIU Palace Mexico zijn ze erop gebrand om je strandvakantie in stijl en luxe te laten verlopen. Dat betekent 24 uur per dag roomservice, whirlpools, heerlijke kingsize bedden, volop entertainment en écht goed eten. Aan wie wil, legt de goedlachse receptionist graag uit in welk zwembad de duikinstructeur zijn introductie les geeft. Daarna aanschuiven bij de Beach BBQ en nog eens zo'n overheerlijke smoothie bestellen. Oh wacht, het staat al klaar. Tijd om lekker lui onderuit te zakken op een van de luxe ligbedden onder die palmboom en in stijl te relaxen.
Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Palmas by the Sea
Sfeervol, typisch en Mexicaans hotelletje net buiten het oude centrum. Ook zeer geliefd bij de Mexicanen zelf en dat zegt natuurlijk veel? Niet 'over the top' maar gezellig met rieten daken, veel hout en grote Palapas op het strand waarin het knusse restaurant zit. Een heerlijk 3,5 sterren hotel zonder pretenties maar een heel fijn sfeertje.
Vanaf € 999.00 | Meer informatie Boek reis |