Fly-drive Verlenging Klassiek Yucatán (v.a. AMS)

Voor een kennismaking met de highlights van het schiereiland Yucatán in Mexico per huurauto bent u deze zomer bij ons aan het goede adres! De huurauto en de hotelovernachtingen regelden we alvast voor u, in authentieke plaatsen als Valladolid, Mérida, Uxmal en Cobá. Terwijl u onderweg geniet van de wonderschone natuur en kennis maakt met de vriendelijke bevolking, kunt u de ruïnes van o.a. de Maya steden Chichén Itzá, Uxmal en Palenque bezoeken. Maar ook in de bruisende badplaats Cancún is genoeg te zien en te beleven. Kortom: een prachtige reis die u kennis laat maken met een bruisend land! Nos Vemos en Yucatán!Hotels U verblijft in 3-sterren hotels, die alle ten minste voorzien zijn van bad of douche en toilet. U verblijft er op basis van logies en ontbijt. De strandverlenging brengt u door in het 4-sterren Hotel Real Playa del Carmen in Playa del Carmen.

Vanaf € 1.551,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Fly-drive Geheimen van de Maya's

Fly-drive Geheimen van de Maya's
Kras.nl

Individuele rondreis Mexico incl. huurauto, met o.a. Cancun, Chichén Itzá, Mérida, Celestun NP, Uxmal, Campeche, Palenque, Chetumal en Tulum

Vanaf € 853.00 Meer informatie Boek reis

Sandos Caracol Eco Resort

Sandos Caracol Eco Resort
TUI.nl

Nieuwsgierige neusberen voor het terras, rennende wasberen bij de lobby en een eeuwenoude Maya-ruïne op het resort. Sandos Caracol Eco Resort in Riviera Maya tovert een gewone strandvakantie om tot een onvergetelijke eco ervaring. Natuurlijk, de turquoise zee ligt klaar om in te duiken en rond te snorkelen. De 4 zwembaden trouwens ook. Je kunt er ook boogie boarden, dansles nemen, aquagymmen of gewoon relaxen in de poolbar. Máár! Hier zit je midden in de jungle. De ontwerpers van dit resort hebben iets unieks neergezet in prachtige samenhang met de natuur. Zoveel te zien, zoveel te doen. Gelukkig is het ultra All Inclusive en hoef je het Mexicaanse resort niet af.

Vanaf € 899.00 Meer informatie Boek reis

Mahékal Beach Resort

Mahékal Beach Resort
TUI.nl

Op misschien wel het meest idyllische plekje in Playa del Carmen staan Maya-huisjes pal aan het strand. Mahékal: magisch! En dat is het Mahékal Beach Resort in Mexico. Hier vind je geen televisie of radio op de kamer. Wat dan wel? Een regendouche, uitzicht op een tropische tuin en het Caribische strand als achtertuin. Stap in de hangmat op het terras en droom weg onder het rieten 'palapa' dak van je Mexicaanse casita. Wat wordt het vandaag? De vrolijke barman om een margarita vragen of eerst nog even in alle drie de zwembaden duiken? Ongelofelijk dat het levendige Playa del Carmen gewoon om de hoek ligt. Vandaag sluit je je nog even op in deze bubbel. Mahékal is gewoonweg magisch!

Vanaf € 999.00 Meer informatie Boek reis