LaPlaya Beach & Golf Resort

LaPlaya Beach & Golf Resort ligt tussen de Golf van Mexico en de pittoreske Vanderbilt Bay. Start je dag op de golfbaan, circa 5 kilometer van het resort. Geniet daarna van de vele hotelfaciliteiten en sluit de dag af in het uitstekende Baleen restaurant. Je landt op de luchthaven van Miami. Vanaf hier is het nog circa 210 kilometer rijden naar je hotel in Naples. Dit pakket is exclusief autohuur of transfer(s). Mocht je autohuur willen bijboeken dan dien je contact op te nemen met ons telefonisch reisbureau op telefoonnr: 0900-8847 of je eigen reisbureau, alvorens je de boeking maakt.

Vanaf € 1.134,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel El Tukan & Beach Club

Hotel El Tukan & Beach Club
Kras.nl

Vakantie naar Playa del Carmen met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies.

Vanaf € 567.00 Meer informatie Boek reis

Fly-drive Verlenging Highlights of Yucatán

Fly-drive Verlenging Highlights of Yucatán
Kras.nl

Mexico, land van de sombrero's, taco's en een carnaval aan kleuren! Dans en klap mee op de muziek van de 'mariachi's' of aanschouw de piramides en tempels, ooit heilige Mayaplaatsen, nu toonbeeld van de rijke historie. Ook de Spaanse 'conquistadores' lieten hun sporen achter; in stille landschappen vol met cactussen staan witte kerkjes en veel steden zijn trots op hun koloniale gebouwen en smalle straatjes met kinderkopjes. Cultuur, historie én een heerlijk klimaat? Viva Mexico! Hotels U verblijft tijdens deze fly-drive 14 nachten in 3-sterren hotels die alle ten minste beschikken over douche, toilet en televisie. Enkele kamers beschikken over een balkon. U verblijft er op basis van logies. De 7 nachten van de strandverlenging verblijft u in het 3-sterren Hotel Dos Playas in Cancún op basis van volpension.

Vanaf € 1,509.00 Meer informatie Boek reis

The Royal Playa del Carmen

The Royal Playa del Carmen
TUI.nl

Midden in bruisend Playa del Carmen ligt The Royal Playa del Carmen. Een luxe resort met 5 sterren, die dubbel-en-dwars verdiend zijn. Wat te denken van een whirlpool in je suite, een marmeren badkamer en een minibar met altijd volle likeurflessen? Het lieve personeel vervult al je wensen. Een hypoallergeen hoofdkussen? Geregeld! Glutenvrij of haute cuisine diner? No problemas. En 's avonds doen de entertainers gave stunts. Wandel over het houten vlonderpaadje naar de gazebo's op het strand. Samen loungen met uitzicht over de oceaan. Of pak een momentje voor jezelf in spacentrum SPAzul, ook inbegrepen in de 24 uurs Ultra All Inclusive formule. Wie energie over heeft, gaat naar de gym. Of naar de tequilaproeverij! Dit is natuurlijk wél Mexico.

Vanaf € 1,468.00 Meer informatie Boek reis