RIU Palace Las Americas

Met een moderne, frisse look & feel heropende dit stijlvolle hotel vorig winter haar deuren voor 'adults only'. Als jij vindt dat je nu wel eens een heerlijke luie en luxe vakantie verdiend hebt, dan zeggen wij: RIU Palace Las Americas. Een beetje loom nog van de schandalig relaxte middag op het witte zandstrand, geniet je van een whisky op je balkon met uitzicht op de adembenemend blauwe zee. Japans, Mexicaans of Fusion: het is maar net waar je vandaag trek in hebt. Laat het aan RIU over om je deze vakantie volledig in de watten te leggen.

Vanaf € 1.347,00
 
 

Vergelijkbare reizen

RIU Cancun

RIU Cancun
TUI.nl

Kies voor een verblijf in het kloppende hart van de hotelzone. RIU Cancun ligt direct aan zee en op loopafstand van de vele winkelcentra, hippe bars en restaurants. Het hotel is in de zomer van 2014 volledig gerenoveerd in een vrolijke, frisse stijl. Wakker worden doe je in de comfortabele kamers, veelal met schitterend uitzicht over het azuurblauwe water van de Caribische zee. Een vakantie in dit levendige All Inclusive hotel staat garant voor een verblijf op een toplocatie met de vertrouwde RIU kwaliteit.

Vanaf € 1,281.00 Meer informatie Boek reis

De schatten van Mexico + hotel Catalonia Playa Maroma

De schatten van Mexico + hotel Catalonia Playa Maroma
Kras.nl

Individuele rondreis Mexico incl. huurauto, met o.a. Cancun, Chichén Itzá, Mérida, San Cristobal en Palenque. Verlenging in 4-sterren resort

Vanaf € 1,364.00 Meer informatie Boek reis

ClubHotel RIU Tequila

ClubHotel RIU Tequila
TUI.nl

Onbeperkt cocktails drinken aan het strand en volop vrolijkheid om je heen. Bienvenido in ClubHotel RIU Tequila! Hier maakt de chef-kok dat eitje precies zoals je het wilt en proberen brutale neusbeertjes bij het zwembad je smoothie weg te pikken. Dans de mambo mee of sluit je aan bij het beachvolleyballen op het prachtige witte zandstrand. Deze strandvakantie in Mexico verveelt niemand zich! Met een Ultra All Inclusive formule zorgt het hartelijke RIU-team 24 uur per dag voor je. Van de margarita's in discotheek 'Pacha' tot het showcooking in de restaurants. En de kids? Die willen voor altijd in RIULand blijven wonen.

Vanaf € 870.00 Meer informatie Boek reis