RIU Vallarta
Wie 24 uur per dag wil genieten, vliegt met ons mee naar het RIU Vallarta: een uitblinker in RIU's vertrouwde service en luxe. Suites met jacuzzi, zwembaden om in te plonzen en net zoveel cocktails als je wilt. Direct voor de deur ligt één van de mooie zandstranden van Nuevo Vallarta. Vakantie vieren is hier op en top genieten voor het hele gezin van de vele faciliteiten, het heerlijke eten en de Mexicaanse zon.
Vergelijkbare reizen
Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Meliá Las Américas
20-daagse combinatie reis Rondreis Cuba & Zeecruise per MSC Opera**** naar o.a. Havana, Jamaica, Grand Cayman en Cozumel &5 Hotelnachten Varadero
| Vanaf € 2,364.00 | Meer informatie Boek reis |
Tween Waters Inn Island Resort
Grootschalig resort met vele faciliteiten en een bijzondere locatie, tussen de Golf van Mexico en Pine Island Sound. Je landt op de luchthaven van Miami. Vanaf hier is het nog circa 280 kilometer rijden naar je hotel op Captiva Island. Dit pakket is exclusief autohuur of transfer(s). Mocht je autohuur willen bijboeken dan dien je contact op te nemen met ons telefonisch reisbureau op telefoonnr: 0900-8847 of je eigen reisbureau, alvorens je de boeking maakt.
| Vanaf € 1,398.00 | Meer informatie Boek reis |
RIU Palace Mexico
Start de dag stralend met een vers geperste mangosap die één van de attente obers met alle liefde naar de hotelkamer brengt. In het RIU Palace Mexico zijn ze erop gebrand om je strandvakantie in stijl en luxe te laten verlopen. Dat betekent 24 uur per dag roomservice, whirlpools, heerlijke kingsize bedden, volop entertainment en écht goed eten. Aan wie wil, legt de goedlachse receptionist graag uit in welk zwembad de duikinstructeur zijn introductie les geeft. Daarna aanschuiven bij de Beach BBQ en nog eens zo'n overheerlijke smoothie bestellen. Oh wacht, het staat al klaar. Tijd om lekker lui onderuit te zakken op een van de luxe ligbedden onder die palmboom en in stijl te relaxen.
| Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |

