Tween Waters Inn Island Resort
Grootschalig resort met vele faciliteiten en een bijzondere locatie, tussen de Golf van Mexico en Pine Island Sound. Je landt op de luchthaven van Miami. Vanaf hier is het nog circa 280 kilometer rijden naar je hotel op Captiva Island. Dit pakket is exclusief autohuur of transfer(s). Mocht je autohuur willen bijboeken dan dien je contact op te nemen met ons telefonisch reisbureau op telefoonnr: 0900-8847 of je eigen reisbureau, alvorens je de boeking maakt.
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Verlenging Highlights of Yucatán
Mexico, land van de sombrero's, taco's en een carnaval aan kleuren! Dans en klap mee op de muziek van de 'mariachi's' of aanschouw de piramides en tempels, ooit heilige Mayaplaatsen, nu toonbeeld van de rijke historie. Ook de Spaanse 'conquistadores' lieten hun sporen achter; in stille landschappen vol met cactussen staan witte kerkjes en veel steden zijn trots op hun koloniale gebouwen en smalle straatjes met kinderkopjes. Cultuur, historie én een heerlijk klimaat? Viva Mexico! Hotels U verblijft tijdens deze fly-drive 14 nachten in 3-sterren hotels die alle ten minste beschikken over douche, toilet en televisie. Enkele kamers beschikken over een balkon. U verblijft er op basis van logies. De 7 nachten van de strandverlenging verblijft u in het 4-sterren Hotel Real Playa del Carmen in Playa del Carmen op basis van all inclusive.
| Vanaf € 1,859.00 | Meer informatie Boek reis |
Sandos Caracol Eco Resort
Nieuwsgierige neusberen voor het terras, rennende wasberen bij de lobby en een eeuwenoude Maya-ruïne op het resort. Sandos Caracol Eco Resort in Riviera Maya tovert een gewone strandvakantie om tot een onvergetelijke eco ervaring. Natuurlijk, de turquoise zee ligt klaar om in te duiken en rond te snorkelen. De 4 zwembaden trouwens ook. Je kunt er ook boogie boarden, dansles nemen, aquagymmen of gewoon relaxen in de poolbar. Máár! Hier zit je midden in de jungle. De ontwerpers van dit resort hebben iets unieks neergezet in prachtige samenhang met de natuur. Zoveel te zien, zoveel te doen. Gelukkig is het ultra All Inclusive en hoef je het Mexicaanse resort niet af.
| Vanaf € 899.00 | Meer informatie Boek reis |
Wereld van de Maya's + Occidental Grand Xcaret
Vlieg-/busreis door Mexico, Guatamala en Belize met o.a. Chichén Itzá, Palenque, Flores, Tikal en all-inclusive stranddagen in 5-sterren resort
| Vanaf € 1,742.00 | Meer informatie Boek reis |

