Camping Le Fanal
De gezellige familiecamping Le Fanal ligt in de Noord-Franse regio Normandië, in het plaatsje Isigny-sur-Mer. Het langgerekte terrein van de camping wordt omgeven door een bos van naald-en loofbomen en ligt naast een mooie recreatieplas waar je uitstekend kunt vissen en Kanoën. Het paradepaardje van de camping is het zwemparadijs. Er zijn maar liefst 3 zwembaden: een binnenzwembad, een kinderzwembad en het zwembad met grandioze waterglijbanen. Verder vind je op het terrein 2 tennisbanen, een grote speeltuin, een voetbalveld en een fitnessruimte. Voor een hapje en een drankje kun je terecht in het restaurant van de camping. Ook is het mogelijk om iets af te halen, als je geen zin hebt om uit eten te gaan of zelf te kokkerellen. De camping ligt vlak bij het dorp. Erg handig, want hier kun je de verrukkelijke karamelbonbons kopen waar Isigny-sur-Mer bekend om staat. Andere trekpleisters in de omgeving zijn de historische stranden van de D-Day-landingen en steden als Caen en Bayeux.
Vergelijkbare reizen
Chateau de Prêtreville
Verblijf hier in één van de appartementen rondom of in het elegante kasteel vlakbij Honfleur. Odalys Chateau de Pretreville bestaat uit meerdere gebouwen en ligt midden in een rustig bebost park. Buiten zie je dus genoeg groen, maar ook wat blauw van het verwarmde buitenzwembad. Op 6 kilometer van het verblijf vind je de historische en pittoreske haven van Honfleur. Hier is van alles te beleven. Slenter door het oude stadsgedeelte, sta even stil bij de antieke gevels en rust uit met een heerlijk glaasje cider.
Vanaf € 109.00 | Meer informatie Boek reis |
Resort Pierre et Vacances Normandy Garden
Resort Pierre et Vacances Normandy Garden is eigenlijk een leuk, klein, Normandisch dorpje. Een vakantiedorp, dat midden in een bosrijke en heuvelachtige omgeving ligt. De charmante vakantiewoningen en appartementen zijn in een typisch Normandische stijl gebouwd. Je vindt het hoofdgebouw in het midden van de vakantiehuisjes. De appartementen liggen net even verderop, bij de tennisbanen. Resort Pierre et Vacances Normandy Garden heeft ook een eigen restaurant. Hier kun je genieten van de Normandische keuken en van heerlijke desserts, natuurlijk is er ook een kindermenu. Kinderen zullen ook weg zijn van het zwemparadijs. Niet alleen is er een verwarmd buitenbad, ook is hier een overdekt waterpark. Met al die glijbanen, bubbelbaden, hot tubs en zwembaden kun je het natuurlijk geen gewoon binnenbad noemen. De omgeving biedt ook ontzettend veel leuke activiteiten. Je kunt de prachtige omgeving mooi leren kennen vanaf een paardenrug, maar zeker zo mooi vanaf de fiets of tijdens het wandelen. Zo dicht bij de zee vind je natuurlijk ook een hoop leuke uitdagende watersporten, maar ook veel mogelijkheden om gewoon een mooi stuk te varen. Mogelijkheden over dus.
Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Résidence Pierre et Vacances Le Green Beach
Op slechts 5 kilometer van de invasiestranden vind je Résidence Pierre et Vacances Le Green Beach. Een echt vakantiepark voor de gehele familie. Weer of geen weer, je kunt elke dag wel een lekker duik maken in het zwembad. Hier is namelijk een verwarmd buiten- en een binnenzwembad. Ben je een golfliefhebber, dan kun je bij Résidence Pierre et Vacances Le Green Beach je geluk niet op. Wat een prachtige golfbaan met uitzicht op zee, en dat gewoon naast je vakantieverblijf! In de omgeving is veel te zien en te doen. Port en Bessin, waar het vakantiepark ligt, is een lief en klein vissersplaatsje. Elke zondag is hier een vismarkt, het binnenhalen van de vloot is een spektakel op zichzelf. De invasiestranden, zoals Omaha Beach, zijn een absolute aanrader. Liever de invasiestranden bekijken vanuit een hele andere hoek? Ga dan eens paragliden boven deze stranden. Gegarandeerd een ervaring die je nooit meer zal vergeten.
Vanaf € 339.00 | Meer informatie Boek reis |