Camping Port'land
Ontdek de meest bekende invasiestranden vanuit Camping Port'land. Boek hier uw verblijf!
Vergelijkbare reizen
Résidence Pierre & Vacances La Villa Gardénia
Vanuit het meer dan charmante pand van Résidence Pierre & Vacances La Villa Gardénia kun je Normandië goed leren kennen. Het begint al bij de bouwstijl, die echt kenmerkend is voor deze mooie regio. Het fijne zandstrand van Deauville bereik je door alleen de straat maar over te steken. Je duikt dus zo de zee in. De appartementen zijn van allerlei gemakken voorzien. Natuurlijk heb je de standaarddingen als een fijne slaap-, bad- en woonkamer, maar er is meer bij Résidence Pierre & Vacances La Villa Gardénia. Je kunt een groot deel van je spullen thuislaten. Handdoeken en bedlinnen liggen hier al op je te wachten.Net als een grote stapel spelletjes en boeken. Ook de keuken is geheel verzorgd. Zo kun je lekker op je balkonnetje ontbijten. Het centrum is om de hoek, dus als je zin hebt om buiten de deur te ontbijten, loop je zo naar een van de vele leuke tentjes. Verder geniet je bij Résidence Pierre & Vacances La Villa Gardénia van het lekkere zwembad, het stoombad en als je op een andere manier wilt zweten; ook van de fitnessruimte.
| Vanaf € 769.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Manoir du Lys
Ontdek de verfijnde Normandische keuken in het sterrenrestaurant van topchef Franck Quinton. Sinds 2015 is zijn restaurant bekroont met 1 Michelinster. Oorspronkelijk was deze 'Relais du Silence' een jachtpaviljoen. Het groeide uit tot een restaurant en uiteindelijk tot dit charmehotelletje onder leiding van de familie Quinton-Lebailly. Hier kom je vooral om te genieten van de heerlijke gerechten die deze top-chef op basis van verfijnde streekproducten uit zijn keuken tovert. Het natuurkader en zwembad maken het plaatje compleet. Kortom, een perfect adresje om eens heerlijk te relaxen en lekker te tafelen.
| Vanaf € 420.00 | Meer informatie Boek reis |
Spanje, Portugal & Marokko Cruise - MS Marco Polo***+
INTRODUCTIE-AANBIEDING! Geniet nu extra voordelig van de lentezon in Zuid-Europa en Marokko! Wie wil dat nu niet? de temperatuur zakt hier namelijk in aprill zelden onder de 20 graden! Wij nemen u mee naar de zonnige landen Spanje, Marokko én Portugal! Cherbourg in Normandië, het Spaanse Vigo, Gijón en Cádiz -de oudste stad van Spanje-, de hoofdstad van Portugal, Lissabon, de Britse enclave Gibraltar, Tanger in Marokko en Portimão aan de Portugese Algarve... méér redenen heeft u toch niet nodig om te kiezen voor deze fantastische en afwisselende cruise-ervaring? Aan boord van het 3-sterren-plus MS Marco Polo zal het u aan niets ontbreken, dit schip heeft al veel van onze klanten een onvergetelijke droomreis bezorgd! Uitstekende service, excursies tot in de puntjes verzorgd? ervaar het zelf! Let op, er is slechts één vertrekdatum, 12 april 2010!Frans Normandië & Kanaaleilanden Cruise met het MS Marco Polo Zuid-Europa Cruise met het MS Marco Polo
| Vanaf € 999.00 | Meer informatie Boek reis |



