Les Jardins de Deauville

Les Jardins de Deauville ligt op zo'n 6 kilometer van de chique badplaats Deauville. Het is een hotel met buitenzwembad waar je in kan plonsen na het heerlijke ontbijt in de gezellige ontbijtzaal. De dag kan je besteden aan het verkennen van het prachtige Normandische landschap van le Pays d'Auge en de Calvadosstreek. Rouen is ook het rijden waard, waar de Franse heldin Jeanne d'Arc nauw mee is verbonden. Ervaar haar geschiedenis in een van de musea. Blijf in de zomer 's avonds even hangen, want op de kathedraal wordt hier een spectaculaire lichtshow gegeven.

Vanaf € 210,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Belle Epoque

Belle Epoque
TUI.nl

Belle Epoque is een luxe residentie met smaakvol ingerichte appartementen. En met een prachtige ligging in het hartje van de villawijk van Mers-le-Bains. De gezellige strandpromenade is slechts een kleine wandeling. Binnen 50 meter heb je de restaurants voor het uitzoeken. Waar ga jij je maaltijd nuttigen? Je kunt er ook voor kiezen om lekker in je eigen appartementje te eten met de gekochte ingrediënten van de markt.

Vanaf € 154.00 Meer informatie Boek reis

Domaine de Litteau

Domaine de Litteau
TUI.nl

Camping Domaine de Litteau ligt midden in de mooie natuur van Normandië. Deze kindvriendelijke camping biedt ruim opgezette stacaravans en in het hoogseizoen activiteiten voor jong en oud. Op Domaine de Litteau zijn de twee visvijvers, dus neem je hengel mee als je van vissen houdt. In de omgeving zijn, uiteraard, heel veel herinneringen aan D-Day. Alleen al een wandeling over één van de invasiestranden is een bijzonderheid op zich. Maar ook de Amerikaanse militaire begraafplaats in Colleville (Omaha Beach) is bijzonder indrukwekkend en in de 360-graden bioscoop in Arromanches weet je niet wat je meemaakt! Of ga eens langs bij Pointe du Hoc. Het ligt er hier nog net zo bij als 70 jaar geleden na de bombardementen.

Vanaf € 133.00 Meer informatie Boek reis

Fietsvakantie Normandië

Fietsvakantie Normandië
Kras.nl

Een echte aanrader? fietsen in Normandië! Dat betekent een sportieve en culturele kennismaking met één van de mooiste Franse provincies. We hebben een aantal prachtige routes voor u uitgestippeld. We fietsen langs de invasiestranden en volgen de 'Route des Moulins' met de oude watermolens. Verder passeren we onderweg talrijke kastelen, landhuizen en leuke havenstadjes. Neemt u zeker de tijd om een goed glas cider op één van de vele terrasjes te drinken. Rest ons nog te zeggen?bon voyage!

Vanaf € 539.00 Meer informatie Boek reis