Mercure Cabourg Hippodrome

Een vriendelijk onthaal krijg je hier. Je voelt je direct thuis bij Hotel Mercure Cabourg Hippodrome. Na een kilometertje lopen kan je de schoenen vast wel gaan legen, want voor je het weet zit deze vol met zandkorrels van het strand. Al lopend naar de kust komt je langs het centrum van Cabourg. Vertrek op tijd voor een dagje strand, want je blijft ongetwijfeld langer dan gepland hangen in het gezellige centrum. Wie een dagje tot rust wilt komen blijft in het hotel. Relaxen op het dakterras in de zon, een verfrissende duik in het binnenzwembad en ontspan volledig in het wellnesscentrum.

Vanaf € 245,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Normandië -

Normandië -
Kras.nl

Autovakantie Frankrijk naar Bois-Guillaume (Rouen) inclusief ontbijtbuffet

Vanaf € 95.00 Meer informatie Boek reis

Le Domaine de la Corniche

Le Domaine de la Corniche
TUI.nl

Residence Club MMV Domaine de la Corniche is gebouwd op een rustige plek, slechts 4 kilometer van Houlgate. Dit kleinschalig autovrij vakantiepark bestaat uit appartementen en geschakelde woningen. Voor de kinderen is er in het hoogseizoen een kinderclub met teken en knutsel sessies, wandelingen, spelletjes, themadagen en meer. Ook voor de ouderen worden er diverse activiteiten georganiseerd. Maar het is vooral de ideale plek om van hieruit beroemde badplaatsen en de D-day stranden te bezoeken. Een dagje naar Deauville met het prachtige casino of de badplaats Cabourg met zijn fijn zandstrand, een bezoek aan het memoriam van Caen, een wandeling bij de meer dan 100 meter hoge kliffen 'Vaches Noires' of een spelletje golf. Er is zoveel te doen en zien in de omgeving dat je je hier niet hoeft te vervelen.

Vanaf € 95.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Maeva Les Tamaris

Résidence Maeva Les Tamaris
Sunweb Autovakanties

Résidence Maeva Les Tamaris is gebouwd in die prachtige, typisch Normandische bouwstijl. Het 3 verdieping hoge appartementencomplex ligt in het plaatsje Trouville. Je wandelt vanuit hier zo naar het centrum en naar alle winkels. Het strand is een stuk dichter bij huis. Via een trap loop je eigenlijk zo het fijne zandstrand op. Hier kun je een dagje heerlijk vertoeven. In de ruime tuin van Résidence Maeva Les Tamaris is het ook echt geen straf om een dagje te relaxen. Voor een frisse duik hoef je niet ver te lopen en je zit in een heel groen stukje Trouville. Normandië is sowieso een groene regio. Die ook bekend staat om de schitterende natuur, hoge kliffen en lange zandstranden. Bovenop die kliffen vind je op veel plekken oude forten of mooie kastelen. Ook kun je op veel plekken veel verschillende sporten beoefenen. Van golfen tot surfen, van paardrijden tot vissen.

Vanaf € 324.00 Meer informatie Boek reis