Normandië -

Autovakantie Frankrijk naar Bois-Guillaume (Rouen) inclusief ontbijtbuffet

Vanaf € 95,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Village de Vacances VVF Le Milcipie

Village de Vacances VVF Le Milcipie
Sunweb Autovakanties

Village de Vacances VVF Le Milcipie is het ideale akantieadres voor rustzoekers en natuurliefhebbers van alle leeftijden. Het vakantiepark wordt omgeven door groen en ligt vlak bij de thermale plaats Forges-les-Aux. Om het vakantiepark vind je een zwembad en verschillende sportfaciliteiten. In het hoogseizoen is er ook animatie, voor zowel kinderen als volwassenen. De omgeving ontdekken, kan te voet, met de auto maar ook met de fiets. Bij Village de Vacances VVF Le Milcipie worden verhuurd, dus zelf meeslepen is niet nodig.

Vanaf € 269.00 Meer informatie Boek reis

Le Domaine de la Corniche

Le Domaine de la Corniche
TUI.nl

Residence Club MMV Domaine de la Corniche is gebouwd op een rustige plek, slechts 4 kilometer van Houlgate. Dit kleinschalig autovrij vakantiepark bestaat uit appartementen en geschakelde woningen. Voor de kinderen is er in het hoogseizoen een kinderclub met teken en knutsel sessies, wandelingen, spelletjes, themadagen en meer. Ook voor de ouderen worden er diverse activiteiten georganiseerd. Maar het is vooral de ideale plek om van hieruit beroemde badplaatsen en de D-day stranden te bezoeken. Een dagje naar Deauville met het prachtige casino of de badplaats Cabourg met zijn fijn zandstrand, een bezoek aan het memoriam van Caen, een wandeling bij de meer dan 100 meter hoge kliffen 'Vaches Noires' of een spelletje golf. Er is zoveel te doen en zien in de omgeving dat je je hier niet hoeft te vervelen.

Vanaf € 95.00 Meer informatie Boek reis

La Ferme de Deauville

La Ferme de Deauville
TUI.nl

De rustige ligging vlak bij het bekende en mondaine Deauville maakt van Odalys La Ferme de Deauville de ideale vakantiebestemming voor het gezin of met vrienden. Vanuit de ruime appartementen sta je in no-time op het strand en leuke uitstapjes in de omgeving zijn snel gemaakt. De badplaatsen Trouville, Honfleur en de krijtrotsen van Etretat zijn zeker aan te raden. En wil je echt een dag op pad, bezoek dan de D-Day stranden en het monument in Caen. Vertier is ook te vinden op het park. Zo kun je lekker zwemmen of meedoen op het multisportterrein.

Vanaf € 193.00 Meer informatie Boek reis