Normandië -
Autovakantie Frankrijk met verblijf in een toeristenklasse hotel inclusief ontbijtbuffet
Vergelijkbare reizen
Zuid-Europa cruise - MS Marco Polo***+
INTRODUCTIE-AANBIEDING! Dankzij onze nieuwe samenwerking met de Engelse rederij Cruise & Maritime hebben wij het MS Marco Polo***+ opnieuw in ons programma. De kleinschaligheid en de persoonlijke sfeer aan boord maakt cruisen met dit schip zó uniek. Bovendien zijn de maaltijden aan boord van topkwaliteit! Ter introductie lanceren wij hierbij een schitterende cruise naar Spanje, Marokko, de Canarische Eilanden en Madeira! En wie wil dat nu niet, de temperatuur zakt hier namelijk zelden onder de 20 graden! Vliegreis van en naar Londen is vanzelfsprekend inbegrepen, bovendien hebben wij een uitgebreide stadstour door de `Big-Ben stad` voor u op het programma staan. Wat kan cruisen toch heerlijk relaxt (én voordelig!) zijn? Maar let op: er is alléén vertrek op 12 april en het aantal plaatsen is beperkt dus snel reageren is noodzakelijk!Frans Normandië & Kanaaleilanden Cruise met het MS Marco PoloSpanje, Portugal & Marokko Cruise met het MS Marco Polo
Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |
Pierre & Vacances Résidence Port Guillaume
Pierre & Vacances Résidence Port Guillaume ligt in de jachthaven van Dives-sur-Mer. Dit vakantieverblijf gaat helemaal op in dit typisch Normandische plaatsje. Vanuit Pierre & Vacances Résidence Port Guillaume loop je zo naar het strand, maar je kunt ook een duiknemen in het zoete zwembadwater. Zin in een strandrit langs uw vakantiewoning? Even verder vind je een manage, dus dit is geen probleem.
Vanaf € 349.00 | Meer informatie Boek reis |
Mercure Cabourg Hippodrome
Een vriendelijk onthaal krijg je hier. Je voelt je direct thuis bij Hotel Mercure Cabourg Hippodrome. Na een kilometertje lopen kan je de schoenen vast wel gaan legen, want voor je het weet zit deze vol met zandkorrels van het strand. Al lopend naar de kust komt je langs het centrum van Cabourg. Vertrek op tijd voor een dagje strand, want je blijft ongetwijfeld langer dan gepland hangen in het gezellige centrum. Wie een dagje tot rust wilt komen blijft in het hotel. Relaxen op het dakterras in de zon, een verfrissende duik in het binnenzwembad en ontspan volledig in het wellnesscentrum.
Vanaf € 245.00 | Meer informatie Boek reis |