Résidence Les Portes d'Honfleur

Résidence Les Portes d'Honfleur ligt in het Normandische dorpje Boulleville vlak bij de korenvelden. Het landelijke vakantiepark is daarom een heerlijk vakantieadres om te genieten van het Franse leven. De rust, de natuur, en de heerlijke wijnen geven je echt het gevoel je even als god in Frankrijk te wanen. En ook zijn er fijne faciliteiten die dat gevoel nog eens beamen. Zo kun je lekker ontspannen in de sauna of jacuzzi. Maar ga je de prachtige omgeving verkennen huur dan een fiets en ontdek de mooiste plekjes.

Vanaf € 209,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Belle Epoque

Belle Epoque
TUI.nl

Belle Epoque is een luxe residentie met smaakvol ingerichte appartementen. En met een prachtige ligging in het hartje van de villawijk van Mers-le-Bains. De gezellige strandpromenade is slechts een kleine wandeling. Binnen 50 meter heb je de restaurants voor het uitzoeken. Waar ga jij je maaltijd nuttigen? Je kunt er ook voor kiezen om lekker in je eigen appartementje te eten met de gekochte ingrediënten van de markt.

Vanaf € 154.00 Meer informatie Boek reis

Fietsvakantie Normandië langs de Seine

Fietsvakantie Normandië langs de Seine
Kras.nl

7-daagse fiets-/busreis met routes naar o.a. Honfleur en Dieppe

Vanaf € 519.00 Meer informatie Boek reis

Busreis Normandië, Bretagne, Loire

Busreis Normandië, Bretagne, Loire
Kras.nl

Deze rondreis brengt u naar de schitterende streken Normandië, Bretagne en de Loire. Normandië, met tal van pittoreske havenstadjes en niet te vergeten de indrukwekkende bevrijdingsstranden. De ruige kustlijn van het karaktervolle Bretagne, met hoogtepunten als de Mont-St.-Michel. En dan de lieflijke Loire, waar tal van kastelen de rijkdom van weleer weerspiegelen. Laat u aangenaam verrassen door deze drie verschillende gezichten van het zo populaire vakantieland Frankrijk.Uw hotels U verblijft 2 nachten in Caen, 4 nachten bij St. Malo, 2 nachten nabij Nantes en 1 nacht nabij Tours (zie voor de hotelinformatie het tabblad `Accommodatie`). We reserveerden hier keurige kamers met douche en toilet in nette toeristenklasse hotels.

Vanaf € 649.00 Meer informatie Boek reis