Single Reis Frankrijk - Normandië & Invasiestranden
Busreis Frankrijk speciaal voor singles incl. 1-pers.kamer, ontbijt, diner en excursies naar o.a. Côte Fleurie, Mont St. Michel en Bayeux
Vergelijkbare reizen
Le Domaine de la Corniche
Residence Club MMV Domaine de la Corniche is gebouwd op een rustige plek, slechts 4 kilometer van Houlgate. Dit kleinschalig autovrij vakantiepark bestaat uit appartementen en geschakelde woningen. Voor de kinderen is er in het hoogseizoen een kinderclub met teken en knutsel sessies, wandelingen, spelletjes, themadagen en meer. Ook voor de ouderen worden er diverse activiteiten georganiseerd. Maar het is vooral de ideale plek om van hieruit beroemde badplaatsen en de D-day stranden te bezoeken. Een dagje naar Deauville met het prachtige casino of de badplaats Cabourg met zijn fijn zandstrand, een bezoek aan het memoriam van Caen, een wandeling bij de meer dan 100 meter hoge kliffen 'Vaches Noires' of een spelletje golf. Er is zoveel te doen en zien in de omgeving dat je je hier niet hoeft te vervelen.
Vanaf € 95.00 | Meer informatie Boek reis |
Belle Epoque
Belle Epoque is een luxe residentie met smaakvol ingerichte appartementen. En met een prachtige ligging in het hartje van de villawijk van Mers-le-Bains. De gezellige strandpromenade is slechts een kleine wandeling. Binnen 50 meter heb je de restaurants voor het uitzoeken. Waar ga jij je maaltijd nuttigen? Je kunt er ook voor kiezen om lekker in je eigen appartementje te eten met de gekochte ingrediënten van de markt.
Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Fanal
Camping Le Fanal is een mooie, rustige camping op loopafstand van Isigny sur Mer in de Calvados te midden van de historische stranden van de D-Day-landingen. Le Fanal ligt ook te midden van belangrijke toeristische trekpleisters, zoals de Mont St. Michel, de Mémorial de Caen, Cité de la Mer in Cherbourg, de haven van Honfleur. Een 4-sterrencamping gelegen op een bijzondere plek waar je kunt genieten van de groene omgeving, maar ook van het zwemparadijs met glijbanen. Ga ook een keer met de kids naar Port en Bessin, bij voorkeur wanneer het eb is. Daar vind je heeeel veel prachtige schelpen, dus laarzen en emmertjes mee en zoeken maar!
Vanaf € 96.00 | Meer informatie Boek reis |