Royal View (hotel)
Vakantie aan het Meer van Ohrid met verblijf in een 4-sterren hotel inclusief ontbijt
Vergelijkbare reizen
Villa Katerina
Ook onze Engelse gasten waren verrukt "Eight days in heaven"! De eigenaren hebben dan ook een oase van rust gecreëerd, met een sfeervolle tuin met zitjes en smaakvol ingerichte appartementen. De studio op de begane grond heeft een zeer groot terras, meerzicht en een luxe hangmat, een aanrader.
| Vanaf € 200.00 | Meer informatie Boek reis |
Magisch Macedonië + Hotel Tino
Vlieg/busreis Macedonië incl. ontbijt, met o.a. Ohrid, St, Naum, wijnregio Popova Kula, Strumica en Skopje en verlenging in Ohrid
| Vanaf € 732.00 | Meer informatie Boek reis |
11-daagse rondreis Family Fun Macedonie
Familie pret in Macedonië voor het hele gezin. Een actieve week boordevol met activiteiten voor kinderen vanaf 6 jaar oud. We gaan kayakken in de Matka Canyon, fietsen in Berovo, wandelen in Pelister National Park en als extraatje zeilen op het meer van Ohrid. En wat te denken van een bezoek aan een schapenfarm, het lijkt wel of we eeuwen terug gaan in de tijd. Wat een reis, de kinderen praten hier nog lang over na! De vertrekdatum 28 juli is gegarandeerd vertrek.
| Vanaf € 1,299.00 | Meer informatie Boek reis |

