App. Alea Resort
Eigenlijk heeft Appartementen Alea Resort alles in huis voor een vakantie is stijl. Allereerst is Parga op zich al een fantastische keuze, maar als je hier verblijft komt daar nog een extra dosis kwaiteit en service bovenop. Zo zul je hier met open armen worden ontvangen en kun je zo de Griekse gastvrijheid ervaren. Wat een feestje! De appartementen zijn modern ingericht en hebben een prachtig uitzicht. Je zit hier namelijk tussen de groene bergen en de blauwe zee in. Vanuit hier ben je dan ook zo op het strand, waar het Griekse feestje vrolijk doorgaat. Omdat de appartementen op een vrij steile weg zijn gelegen, kun je ook gebruik maken van het (gratis) shuttlebusje. Het maakt dan overigens niet uit of je eindbestemming het strand of het centrum van Parga is, want beide worden aangedaan. Dat is nog eens een goede service. Uiteraard kun je ook in de buurt blijven en genieten aan de rand van het zwembad.
Vergelijkbare reizen
App. Gina
Appartementen Gina is een kleinschalig complex vlak bij het mooie kiezelstrand van Parga. Het appartement ligt op een rustige locatie, maar vanuit hier kun je gemakkelijk de drukte opzoeken. In de omgeving vind je namelijk diverse leuke winkeltjes, gezellige restaurants, bars en terrassen. De nette kamers zien er erg verzorgd uit en beschikken over een terras of balkon en een kitchenette, zodat je met verse ingrediënten uit de minimarkt in de buurt, zelf aan de slag kunt om een smakelijke maaltijd te bereiden. De Griekse eigenaresse van het appartementencomplex is zeer vriendelijk en zal er tijdens je verblijf alles aan doen om de vakantie onvergetelijk te maken. Heb je vragen, wil je tips of heb je zin in een gezellig praatje? Dan kun je bij het gastvrije personeel terecht.
Vanaf € 339.00 | Meer informatie Boek reis |
Haris Apartments
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartement o.b.v. logies
Vanaf € 211.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Elena
Appartementen Elena ligt op loopafstand van het strand en iets buiten het levendige centrum van Parga, die zich beiden op ongeveer 400 meter afstand bevinden. Ga je jetskiën, parasailen of blijf je toch liever met een goed boek op het droge? Het complex beschikt over elegante 2-kamerappartementen die stijlvol zijn ingericht. Allen beschikken ze over een kitchenette waar je zelf een lekkere maaltijd kunt voorbereiden en een balkon van waar je over het zwembad uitkijkt. Genieten van de Griekse zon is natuurlijk het fijnst als je af en toe verkoeling kan zoeken. Wanneer je op het zonneterras ligt, kun je een drankje halen bij de pool bar en pootje baden in het zwembad. Voor de jongere reizigers is er een kinderbad.
Vanaf € 409.00 | Meer informatie Boek reis |