App. Byzantio
Niet ver van Valtos Beach vind je Appartementen Byzantio. Het complex bestaat uit 2 gebouwen en is omgeven door prachtige olijfbomen. De omgeving is lekker rustig, ideaal voor een ontspannen vakantie.
Vergelijkbare reizen
App. Byzantio
Niet ver van Valtos Beach vind je Appartementen Byzantio. Het complex bestaat uit 2 gebouwen en is omgeven door prachtige olijfbomen. De omgeving is lekker rustig, ideaal voor een ontspannen vakantie.
| Vanaf € 199.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel San Nectarios
In Hotel San Nectarios zit je midden in het lokale leven van Parga. Het authentieke hotel is knus en ligt ook nog eens heel centraal. Op 150 meter van de haven en gelegen tussen 2 stranden in, maakt dit een ideale uitvalsbasis voor een vakantie in het centrum van Parga. Een dagje strand, een boottripje langs de mooiste stranden of gewoon heerlijk genieten op een terrasje in de zon; hier kan het allemaal! Alle kamers van Hotel San Nectarios hebben een eigen balkon, waarvan de suites zelfs een eigen dakterras hebben van 40m2! En waar je balkon ook op uitkijkt, het is allemaal even leuk. Je uitzicht kan zijn over zee en het kasteel, maar ook over de goene bergen en het centrum van Parga. Ook handig, de supermarkt zit gelijk tegenover het hotel.
| Vanaf € 349.00 | Meer informatie Boek reis |
Pension Oasis
Het kleinschalige Pension Oasis is een plaatje. Als een soort landhuis staat dit statige gebouw te schitterende in de Griekse zon. Omdat het pension kleinschalig is, zul je hier merken dat de service nog zeer persoonlijk is. Heerlijk om je zo onder te kunnen dompelen in de Griekse gastvrijheid. Het pension ligt op slechts 100 meter van de zee, zodat je hier iedere dag naar toe kunt lopen om een frisse duik te nemen. Maar het pension zelf heeft ook nog een klein zwembad, waar je in alle rust kunt ontspannen op een ligbedje. Voor de leukste Griekse taverna's loop je in ongeveer 400 meter naar het centrum van Parga. Hier is het iedere avond weer hartstikke gezellig. En na de volgende ochtend lekker te zijn wakker geworden in het knusse pension, krijg je eerst nog een ontbijtje op je kamer. Wat een goed begin van de dag!
| Vanaf € 434.00 | Meer informatie Boek reis |
