App. Dracos
Aparthotel Dracos is schitterend gelegen tussen de olijfboomgaarden, net buiten het centrum van Parga. Het is een mooi, modern ingericht complex met een groot buitenzwembad waar u een heerlijk verkoelende duik kunt nemen. Koop af en toe een lekker verkoelend drankje bij de poolbar en loop eens naar het dorpje voor een goed en gezellig diner. U zult hier vooral gewoon heerlijk tot rust komen. Vergeet dus zeker uw boek niet en geniet van de rust en natuurlijk de Griekse zon!
Vergelijkbare reizen
App. Kitsos
Appartementen Kitsos heeft comfortabele studio's en appartementen en zijn zeer goed verzorgd. Na een dag in de groene omgeving door te brengen, kom je hier graag terug om uit te rusten. Overdag kun je ronddwalen door het kleine centrum dat vlak bij ligt. Of spetter je liever met het hele gezin in het zeewater? Geen enkel probleem, want ook het strand ligt hier op loopafstand. Ontdek het prachtige Parga vanuit Appartementen Kitsos!
Vanaf € 209.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Lichnos Bay Village
Aparthotel Lichnos Bay Village heeft een prachtige ligging en maakt, samen met een camping, deel uit van een groot en zeer groen gebied. Het ligt vrijwel direct aan het strand, wat ook een groot pluspunt is. Midden tussen al het groen waan je je hier in een natuurlijke oase vol rust. De ongedwongen vrijheid-blijheid-sfeer zorgt voor een heerlijk vakantiesfeertje. Daarnaast zorgen de vele olijfbomen ook nog eens voor heerlijke plekjes in de schaduw. De appartementen en kamers bevinden zich in het hoger gelegen gedeelte en hebben hierdoor een fantastisch uitzicht over de blauwe zee. Wow, wat een momentje om te genieten. Maar ook aan comfort is gedacht. Zo is er bijvoorbeeld een minmarkt aanwezig voor de (kleine) boodschappen. Daarnaast serveren ze in het restaurant, met prachtige uitzichten, de lekkerste Griekse gerechten en kun je in de bar terecht voor gezelligheid. Ook worden er veel sport- en spelactiviteiten georganiseerd, wat een verblijf hier zeer geslaagd maakt voor jong en oud.
Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Grand Serai - inclusief huurauto
Hotel Grand Serai is een luxe en bovendien zeer stijlvol hotel, gelegen in het hart van de stad Ioannina. Hier kun je een totaal nieuwe belevenis van gastvrijheid ervaren, waarbij het professionele personeel zorgt voor een onvergetelijk verblijf. De bouwstijl en inrichting is een prachtige combinatie van traditionele kenmerken uit de streek, gecombineerd met stijlvolle elementen uit het Midden-Oosten. Met name de vele glimmende kroonluchters zullen regelmatig je aandacht trekken. De warme kamers, die eveneens met oog voor details zijn ingericht, zijn bijzonder ruim. Voor je ontbijt, lunch en diner heeft het restaurant een gevarieerde kaart en is de setting zeer aangenaam te noemen. Omdat vakantie en ontspanning voor vele hand in hand gaan, is dit hotel een schot in de roos. Het Grand Serai wellnesscenter is een unieke ervaring op zich. De faciliteiten bestaan hier onder andere uit verschillende massagekamers, een groot verwarmd binnenzwembad, Cleopatra waterbedden en een stoomcabine. De modernste technieken en behandelingen worden hierbij toegepast om je even helemaal te doen wegdromen.
Vanaf € 449.00 | Meer informatie Boek reis |